PDA

View Full Version : iTunes sync traje predugo



studiovpc
13-07-2009, 12:57
Od sinoc imam nevidjeno smaracki problem, iTunes 8.2 Iphone 3G os 3.0, krene sync i prebaci sve pesme koje hocu da ubacim sve programe, sve to on lepo prebaci a onda i dalej se vrti syncing iphone i traje po 20 minuta i ne zavrsi, tj smori me vise i ja ga prekinem, u telefonu sve lepo uredno prebaceno sve sljaka... Ko se ovde zatupljuje onda i zasto ovo traje ovoliko dugo? Negde na netu sam procitao da ovakav problem izaziva Facebook aplikacija i kao navodno izbrisem nju sa fona i instaliram opet i tada ce sync raditi brze, to jos nisam probao... mada cisto sumnjam da je do toga, mada ako neko zna o cemu se radi neka javi, pozz


hoce li neko da mi pripomogne malo? 19 minuta tacno traje sync probao sam 3 puta za redom i uvek isto traje, znaci sve se prebaci na tel za sekundu ali onda pise Syncing i vrti ga 19 minuta uvek... zna neko?????

BaneK
14-07-2009, 00:21
Problem moze da ti stvara i usb na kompu ako kacis razne stvari na isti,ili ti je jednostavno windows(naravno ako ga koristis) nesto pobrljavio.To se meni desavalo i posle obaranja windowsa sve radi extra.Probaj da promenis usb i ubuduce moj ti je savet da odredis jedan usb samo za iphone.

studiovpc
14-07-2009, 00:29
ma samo na tom jednom je iphone... win je svez... mada ko zna win je to, zna on da se ubaguje uvek... probacu za vikend da odradim cistu instalaciju win-a opet pa da probam



nasao sam u cemu je BUG, sad mi SYNC traje samo onoliko koliko mu treba da prebaci recimo pesme ili slike ili sta vec ubacim, znaci minut-dva ili ako je samo jedna pesma onda samo sekundu :)

fora je sledeca, ako mi u APPLICATIONS odeljku sotji SYNC ALL APPS moram da kliknem na SYNC ONLY SELECTED APPS i onda sync pici, i na sledecem syncu moram da stikliram ono prethodno i uvek radi sync brzo, cim recimo sada syncujem a stoji stiklirano recimo samo SELECTED APPS i posle hocu opet SYNC sa istim podesavanjima SYNC traje 20 minuta a nista ne prebacuje u tel nego samo pise SYNCING... eto glupa stvar, neki bug u itunes-u sigurno

napominjem da ako stavim stiklirano selected apps u listi su mi naravno cekirane sve aplikacije, i na svaki sledeci sink samo menjam sta je stiklirano da li sync selected ili sync all i sync mi uvek radi brzo... jaooooo kakva glupost................