PDA

View Full Version : Problem sa tema-ma, ios 5,01



Milos90
09-04-2012, 02:04
Koju god temu da skinem i installiram nikako ne mogu promeniti lock screen, tj ne mogu promeniti slide to unlock, nasao sam nacina da skinem text pomocu iFile, ali bar, tj. strelicu koju povlacim nikako ne mogu promeniti, probao sam cak i ,,slide to unlock killer" tweek.. Ako je neko imao problema sa tim ili ako zna neku temu s akojom misli da to mogu uradi nek napise.. Inace koristim ios 5,01, na 4,21 mi je sve radilo ekstra... hvala unapred..

Brabus
09-04-2012, 03:21
Ne kontam, oces da promjenis text Da stavis nesto umjesto slide to unlock? Imas na cydia skidaj islidetext se zove aplikacija i mozes upisati sta hoces

markotak
09-04-2012, 10:45
Da bi promenio strelicu na lockscreen-u, moras da promenis odgovarajuce png-ove, koje obicno svaka tema ima, a nalaze se u bundles/com.apple.TelephonyUI.
Mnogo jednostavnija opcija je slide to unlock killer sa cydie koji ti daje tri opcije (tekst samo, onaj okvir ono strelice, sve kompletno).

Babakay je napravio modifikaciju lockscreen-a teme Glasklart, gde strelica izgleda odlicno, ima je u temi "kako vam izgleda homescreen".

kafa
09-04-2012, 15:36
A da li se može editovati slider na 5.1? Ni jedna postojeća tema (koju sam isprobao) ga ne edituje nego stoji onaj glupi fabrički sa kamera ikonicom.

dzenopoljac
09-04-2012, 15:46
Čekaj, jesi li ti na 5.0.1 ili na 5.1? Na 5.0.1 može da se skloni to sa više tweakova. Springtomize to radi, čini mi se...

kafa
09-04-2012, 15:49
Ja pitam za 5.1 da ne otvaram džabe novu temu :)
Na 5.0.1 mi je sve radilo kako treba, pravio sam custom LS ali sada na 5.1 mi ni jedan slider ne prikazuje...