PDA

View Full Version : SKYPE-iP4S-5.0.1!



komsa
06-04-2012, 12:43
..............poslednja verzija skinuta sa appstore-a,ne prikazuje mi "Video call" dugme ali kada nakog pozovem sa "Voice call" dugmetom,mogu da ukljucim i kameru ali ne vidim svoju kameru na ekranu nego moram da pitam da li me vide................iPhone 4S je u pitanju,iOS 5.0.1 sa JB...........isti firmware imam na iPad-u 2 i sve radi kako treba.Da li neko ima ovakav problem,da li postoji resenje ili moram da cekam update SKYPE app-a :)

Fisherman
06-04-2012, 14:43
pre neki dan je bio update za skype.

komsa
06-04-2012, 15:56
danas sam instalirao poslednju verziju i pre toga probao sve starije verzije koje sam nasao na net-u...........ako instaliram previse matoru ili nece (iTunes) ni da je instalira ili ne moze da se otvori,puca na springboard-u...............najneverovatnije je da u stvari sve radi samo mi ne prikazuje na ekranu.............

Fisherman
06-04-2012, 22:43
meni je bez problema radilo i na 5.0.1(9A405) verziji i radi sad nakon update-a na 5.1 i update-a Skype - doduse nisam nikad odradio JB na njemu, pa ne znam da ti to mozda ne pravi neki bug.

komsa
07-04-2012, 00:24
i meni se cini da je zbog JB..........trebalo je instalirati Skype pre JB............
ne mogu bez JB pa to ti je,kad izadje untethered za 5.1 prvo cu instalirati skype pa tek onda odraditi JB :)

justkidding
07-04-2012, 04:03
za tu poslednju verziju je i pisalo da neradi na jb telefonima moj je ip4s vec bio jb kad je izasla ta verzija ali sam ja odradio samo update,mislim da mi je isto falilo video c. dugme u pocetku ali sad je opet tu.....

komsa
07-04-2012, 09:23
Samo od sebe se vratilo?

kibla`s
07-04-2012, 10:09
juce sam skinuo skype za moj 4s 5.0.1. JB i prilikom logovanja me je upozorio da ova verzija skype
ne radi na modifikovanim uredjajima i ponovo me vratio na log in ekran,
onda sam se ponovo logovao i sve je ok...radi i video poziv kao i voice sve normalno,
verzija skype - a je 3.7.40 .


EDIT:

tada sam prvi put instalirao skype, dakle nije bio instaliran pre JB.

komsa
07-04-2012, 10:42
....sa Skype-om ima dosta problema(generalno) ali su simptomi razliciti...............ovo kod mene je jos i dobro,sve radi samo ne prikazuje sve na ekranu,uglavnom ljudima puca veza,gasi se aplikacija ili puca jos na springboard-u...................mozda je build u pitanju,moj je 405