PDA

View Full Version : saveti za 4s ?



afrikanac
01-04-2012, 21:57
pozdrav svima.kupio sam iphone 4s simfree sa ios 5.1 posto jailbreak jos ne postoji,imate li neki savet koje su najbolje aplikacije za njega i zna li neko hoce li jailbreak uskoro ??

mikee
01-04-2012, 23:28
Niko ne zna kada ce biti jb tacno...malo koristi tako telefon bez jb-a da ga naucis...
Sto se tice aplikacija ima ih mnogo,ne znam koja oblast te najvise zanima...
Pogledaj u app store ima gomila aplikacija...za svakoga po nesto.

kylle
01-04-2012, 23:51
Skini AppShopper i odatle skidaj aplikacije koje su na popustu ili free. U ostalom, uvek mozes da udjes na apple store i pogledaj u top apps, to su obicno i najbolje..

belthazor2012
02-04-2012, 01:38
Ne opterecuj se time.Imao sam 3gs sa JB.Sad imam 4 i koristio sam ga skoro godinu dana bez JB i nije mi pala kruna sa glave ;).Dok ti skapiras sve,videces nas ovde kako placemo i kukamo za untethered za ios 6 :p :)

P.s zdravo da se sluzis!

dzenopoljac
02-04-2012, 09:40
Evo ja sam svojevoljno prešao na 5.1 i zlopatim se bez jb, ali nije toliko strašno. Ono što je sigurno je da će ti baterija duže trajati nego da imaš jb.
Što se aplikacija tiče, evo moje liste:
1. Facebook, free
2. Twitter, free
3. Tapatalk, nije free
4. Fruit Ninja, nije free
5. Viber, free
6. Foursquare, free
7. Instagram, free
8. PS Express, free
9. Flipboard, free
10. Angry Birds, nije free
Eto, za početak. Mada nisi naveo da li imaš karticu, odnosno da li bi više voleo free aplikacije ;)

Nixxee
06-04-2012, 17:33
ajd da ne otvaram novu temu, imam jedn pitanje. planiram da preko oglasa kupim iphone 4s 16gb simfree, i interesuje me kako da znam da je stvarno u vakumu, da nije otvaran, kako da znam da je to bas 4s simfree, kako da izvrsim detaljnu procenu da znam da nisam prevaren

Svirac
06-04-2012, 17:46
Telefon treba hermeticki da bude zapakovan u vakum celofanu koji se nalazi na kutiji. Sam ces videti da nije otvaran. Kad otvoris kutiju telefon treba da ima full opremu sa folijama napred i nazad i kad ga upalis treba da bude neaktiviran. Znaci ti da budes taj koji ce ga prvi aktivirati. Da bi bio 100 % siguran, mozes sa zadnje strane kutije procitati imei, otici na apple sajt i ukucati imei i proveriti kad je telefon aktiviran. Ako je stvarno glanc nov pisace da je neaktiviran i pisace da je aktivan tek kad ga ti budes aktivirao, tog dana. Dalje moraces uz njega da dobijes internacionalnu garanciju i papire gde je kupljen i ostalo. I kad ga aktiviras mozes i da ga zakacis na Itools program da jos jednom proveris kad je aktiviran i ostale informacije o njemu. Ako se sve poklapa, to je to. Inace ovo sto sam ti napisao je da budes bas bas siguran da je telefon vakum simfree legalan. Srecna kupovina

mccf
06-04-2012, 17:53
@Svirac Mislim da je pitao kako da bude siguran da je u vakuum pakovanju(bez otvaranja) simfree? Postoji li mogucnost za tako nesto?

iLudak
06-04-2012, 17:59
Svirac to sto si ti napisao je provera da li je telefon nov, neaktiviran a ne da li je SIM-free ili ne ;)

Svirac
06-04-2012, 18:35
Preskocili ste jedan detalj gde sam napisao "sa papirima", tu pise da li je kupljen u applestore ili gde vec i da li je zakljucan na neku mrezu ili je simfree. :)

iLudak
06-04-2012, 18:54
Aj veceras cu da vidim taj tvoj SIM-free vakum ako ne odes u taj Minhen ;) haha

Svirac
06-04-2012, 18:58
Ja idem sigurno ali telefon ne ide samnom. :)

iLudak
06-04-2012, 18:59
Ja hocu telefon veceras ako ne bude veceras uzimam od drugog prodavca :)

Nixxee
07-04-2012, 15:18
ja sam od sviraca hteo da kupim telefon ali ga mnogo ljudi na forumu prozivaju da je prevarant, ne znam sta je u pitanju

iLudak
07-04-2012, 15:33
Svirac prodaje maglu, rekao je da sinoc ide u Minhen, evo vidim vec je "tamo"... Molim modove i admine da ovakvog prevaranta sankcionisu sa foruma !
Dovoljno sam dugo ovde na forumu da bi uvazili moju kritiku i poslusali me !