PDA

View Full Version : Ipad 2 reset



PittsburghBG
30-03-2012, 18:15
Nisam znao kako drugacije da nazovem ovo, al me zanima kako da obrisem sve aplikacije i vratim iPad na pocetak,a da nije restore. Razlog je prodaja.
Shvatio sam da imama SHSH pa mgu da uradim i Restore. Gde da potrazim FW?

jovus
30-03-2012, 19:12
Pa i dalje ne postoji nachin restorovanja dulacore uredjaja(ipad2/ip4s/ipad3) na firmware koji je manji od sadasnjeg(na firmware koje apple ne potpisuje vishe). U trenutnoj situaciji, ne mozes restorovati na 5.0.1 vec samo na 5.1. Dakle Shsh blob ti tu ne pomaze. Bilo je tweet vesti da je nadjen nachin, ali mi smrtnici josh chekamo.

Elem imash opciju reset all settings, al ne predlazhem da to radish ako imash JB posto mislim da ce upasti u loop. Nisam sto posto siguran, ali... Svakako poveri na netu pre nego sto uradish.

PittsburghBG
30-03-2012, 19:35
Znaci restore je nemoguc... Nerivra me sto u poselednje vreme iPad zna da zasecka (e radi 100% smooth) i onda sam mislio da restoreom otklonim taj prbolem, jer ne zelim da ikog lazem i vidim da li ce tada raditi dobro ( usporio se posle Absinth Jailbreaka).Sada sam obrisao veci deo aplikacija rucno i iPad radi odlicno. Da li je bio prepunjen (200MB slobodno) ili ga je neka crackovana aplikacija usporavala, ne znam. Sada radi kao nov...