PDA

View Full Version : Verovatno pocetnicka pitanja



servent
24-03-2012, 11:38
Cao "jabucari"!

Ljubitelj sam lika i dela iphone-a od dvojke do 4s-a. Nije da se ne razumem u sve sta treba raditi ali sam ovaj put zbunjen.
Uradio sam restore podataka cetvorke na moj novi 4s preko itunes-a ali sam se ubrzo pokajao sto to nisam uradio na neki drugi nacin.
Posle toga nije radila app za poruke (koja sada radi) ali pretpostavljam da je dosta nepotrebnih i verovatno nekompatibilnih fajlova dospelo u 4s.
Koliko razumem custom firmware jos uvek ne mogu napraviti na windows-u a restore preko itunes-a i master reset ne dolaze u obzir. I jos nesto... uzasno mi smeta madjarski meni tj "vodafone HU services"

Trebam pomoc u vidu saveta, misljenja, nekog vica na moj racun i dobre zabave ili linka za custom firmware 5.0.1 za moj 4s ili kako rucno ili pomocu kojih app-s mogu ocistiti ono sto sam zabrljao.

Unapred zahvalan!

bvucetic
24-03-2012, 11:54
Ne postoji Custom Firmware za 4S kao ni Hacktivation ...

komsa
24-03-2012, 16:11
mozes da cekas untethered JB za 5.1 ili ako ti JB ne treba da ga dignes na zvanicni 5.1 a ovo sve pod uslovom da ti je 4S simfree

servent
24-03-2012, 16:33
Moracu cekati. JB mi je bitan. Txanx!

kriket
25-03-2012, 16:24
Uopšte ti nije dospelo "mnogo nepotrebnih i nekompatibilnih fajlova". Ja sam prebacio sve sa 3G na 4S i nije se bunio. Tome služi restore i milioni ljudi na taj način prebacuju podatke sa starih ajfonova, uključujući i zaposlene u Apple storu kad im dođeš s takvim zahtevom.

Kolko ja vidim tebi sve radi samo izvoljevaš.