PDA

View Full Version : iPhone 4 se ugasi kad ga stavim na punjach



dusanparcomp
22-03-2012, 01:45
Igrao sam onog krokodila, (where is my water ili tako neshto) i telefon se samo od jednom ugasio a imao je 20% baterije, i posle toga je ludeo neko vreme, pojavi jabuku i ugasi i tako u krug dok nisam uradio hard reset dok je pokazivao jabuku i nekako sam ga upalio. E sada je problem shto chim ga stavim na punjach on kao da umre ne daje nikakve znake zivota, samo se ugasi i ne moze ni hard reset nishta! iPhone je star nema ni 2 meseca i na gevey je do malopre radio bez ikakvih problema! Krajnje reshenje je restore ali bih hteo da izbegnem restore jer sam konachno namestio sve kako meni odgovara pa ako neko ima mozda neko reshenje a da nije restore dobro bi mi doshlo! Umesto da spavam ja se bijem sa iPhone, tako je to kad se voli ova sprava! :D

Babakaj
22-03-2012, 01:56
ostavi ga jedno pola sata - 45 minuta na punjacu i ne diraj. da se stabilizuje.

dusanparcomp
22-03-2012, 01:57
Ko ce da izdrzi 45 minuta! :D! Hvala ti Babakaj ostavicu ga pa cu videti shta ce dalje biti! :)

Babakaj
22-03-2012, 02:01
Zakaci ga ti lepo i spavaj. Sutra sve reseno :) ume tako da pobrljavi kad iscuri baterija... ;)

dusanparcomp
22-03-2012, 02:04
Evo stavljen je, ali sad pokushava da se upali, pojavi jabuku i ugasi se i tako sve u krug! :D! Ali neka ga ne diram ga pa sutra ujutru ili se nerviram ili je sve resheno! :)

marijana82
22-03-2012, 02:05
a sta znaci to kad iscuri baterija???


Sent from my iPhone using Tapatalk

Babakaj
22-03-2012, 02:07
isprazni se (malo brze u ovom slucaju usled pikanja Where is my water) :D

dusanparcomp
22-03-2012, 10:04
Stanje je sledece telefon se palio i palio i na kraju se upalio na punjachu i napunio se, chim ga skinem sa punjacha gasi se i pali se tek kad ga vratim na punjach! Sinoc je bilo obrnuto gasio se kad ga stavim na punjach a palio kad nije na punjachu!


Tapatalk

Sandi
22-03-2012, 10:28
Zameni bateriju.

nenad87
22-03-2012, 10:30
Po meni:
1. Hard reset - ako nepomogne onda
2. restore

dusanparcomp
22-03-2012, 10:33
Hard reset sad nije pomogao, a evo pokushavam restore ali redsn0w nece da mi zalepi shsh za fw a preko iFaitha dobijam greshku 2005 u itunes-u!

Prosho je restore videcemo kad bude gotovo kako ce telefon da se ponasha!

Telefon nece ni prvi put da se upali pali se i gasi konstantno! Shta sad da mu radim? :(

nenad87
22-03-2012, 11:30
Nek pokusa neko malo iskusniji da da savet, ali mozda bih se i ja pozabavio baterijom kao sto je sandi preporucio. Neznam mozda mozes da ga otvoris pa da otkacis bateriju na neko vreme i da ga ostavis tako recimo sat,dva pa da je zakacis i probas onda. Ili da probas sa drugom baterijom.
U sustini samo nagadjam i pricam ti sta bih ja mozda uradio, jer stvarno nisam nikada imao nista slicno.

dusanparcomp
22-03-2012, 11:50
Otvorio bih ga ali nemam onaj shrafciger mali zvezdasti! Ide u servis ovde kod mene u Paracinu, pa ako mu neshto ne prebaju dolazi malo da obidje Beograd! Mada i ja sam pocheo da sumnjam na bateriju jer radi kad je na punjachu! Ali isto tako imam druga koj ima 3gs i njemu je telefon radio i bez punjacha ali chim pochne da ga koristi za neshto zahtevnije on se gasi i stavio je novu bateriju i nije pomogla, rekli su mu da mu je matichna otishla a to mi bash i ne treba sad! :(

dado
22-03-2012, 11:59
Ako neko kod tebe u PAraćinu ima iskustva sa otvaranjem iPhone-a i zamjenom baterije onda ga ponesi da ti to završe, a ako ne moj ti je savjet da pošalješ za BG po nekom ili sam da dođeš i da završiš to. Bolje i tako nego da rizikuješ da ti upropaste telefon...

dusanparcomp
22-03-2012, 12:01
Pa chuo sam da su pojedinci radli, videcu, cu da odem kod njih da ispitam shta i kako da li se razumeju malo u to! Ako ne onda BG!

Pavle
22-03-2012, 14:30
Ej moj ti cekam ako treba da se nosi za bg...:(...


Tapatalk

dusanparcomp
22-03-2012, 19:48
Ostavio sam ga na punjachu jutros i otisho u shkolu, sada kad sam dosho skinuo ga sa punjacha a on se nije ugasio! :D! Mora sad da mu ubacim neku app da vidim kako ce da se ponasha, da ga opteretim malo! Nadam se da se baterija neshto zaglupila i da se vratila u normalu! Greota bi bila da ne radi kako treba! :D!

Pavle
22-03-2012, 21:07
Realno...navaci brate temple run bar dok ne odradis jb...


Tapatalk

dusanparcomp
22-03-2012, 23:53
Tachno kad pochnem malo intenzivnije da koristim telefon on se ugasi! Ipak ce morati da ide na servis! :(