PDA

View Full Version : 4s problem "Other Space"



Wahad
21-03-2012, 21:28
Evo ovako, stvorio mi se problem kada su mi se skidale prezentacije nekog predmeta u iTunes U. Dakle, skinule su mi se do pola i prekinule su se, sada, ne mogu da ih izbrišem jer ih nigde ne lista niti mogu da ih nađem. Other space posle toga mi je oko 1gb, tačno toliko koliko je skinulo za to vreme, upola prostora koliko sam stavio da se skida. Tražio sam preko iexplorer-a i preko drugih programa ali jednostavno nisam našao nigde ništa :(. Ne znam gde više da tražim i gde da brčkam po folderima, ako neko ima rešenje ili ideju gde mogu da upadnu ti nedovršeni download fajlovi, bio bih mu zahvalan.

Inače, očistio sam cookies, preko cydia-e mi je instaliran samo iblacklist i ništa više, znači mesto je sigurno provereno nestalo posle tog downloada. Posle toga mi se to još jednom desilo, sa igrom Modern Combat 3, skinula se skoro cela, i vrištalo da nemam više mesta, povezao telefon i našao u private-active downloads fajl od 1.4gb koji sam obrisao i povratio (delimično) other space. Dok ovo drugo, ne mogu da nađem gde je moglo da se zabije :S...

Niti preko iExplorer-a mogu da vidim koliko mi zauzima muzika (sumnjam da se tu negde uvuklo)... Kada bih to video, uporedio bih sa mojom i obrisao višak, iako sam desync-ovao već i sync-ovao ponovo ceo library u itunes-u...

NikolaSRB
21-03-2012, 22:19
Probaj sa cydia cleanup aplikaciju. Pise da brise ostatke aplikacija itd.

Wahad
22-03-2012, 03:22
repo?



10char

dado
22-03-2012, 07:10
Imaš ga na ihacks repo-u:

ihacksrepo.com

Wahad
22-03-2012, 14:41
Hvala, probao, ne pomaže :/

djoni1980
23-03-2012, 10:41
možda bi pomoglo da probaš da syncuješ sa itunesom?

Wahad
24-03-2012, 02:35
To sam prvo uradio jer ne prebacujem muziku na drugi nacin a i neke aplikacije. Obrisao sve, sync-ovao nazad i isto. Prezivecu jbg. Sledeci put iphone sa 32 ili 64gb i uzivam


Tapatalkin' w iPhone 4s.