PDA

View Full Version : Otvaranje appale naloga na iPhone4s



zogicdz
16-03-2012, 20:39
Postovani forumasi,
Pre 2 nedelje sam kupio nov 4s, pojma nisam imao nista o telefonu, nisam znao skinuti aplikaciju, nikakva podesavanja. Onda sam dao jednom liku koji sebe naziva "majstorom za iphone" i onda on mi je sredio telefon, ubacio aplikacije, onda sam ja poceo skidati aplikacije, to sve sam radio sa njegovog naloga. Dok pre neki dan nije nastao problem i vise nisam mogao skidati nikakve aplikacije. Jer rec je o pogresnoj sifri, pitam ga on, kaze da je to neko zamenio i da pojma nema. Mene konkretno interesuje da mi neko pomogne, pokaze link gde mogu otvoriti nalog, da bi mogao skidati opet aplikacije. I da mi pokaze da ovaj nalog postojeci sto mi je u tel zamenim sa mojim nalogom kojim bi otvorio. Unapred zahvalan na pomoci...

niki93t
16-03-2012, 21:44
http://www.isrbija.net/showthread.php/2391-Tutorial-Kako-napraviti-iTunes-account

Sve ovo mozes odraditi i direktno iz telefona... :D

zogicdz
17-03-2012, 10:03
Otvorio sam appel nalog na njihovom web-u preko pc-a. Sada me interesuje kako taj isti nalog prebaciti na telefon. Kako bi mogao preuzimati aplikacije... Ja na telefonu vec imam neki nalog koji ne funkcionise. Interesuje me postupak kako prebaciti moj novi nalog, tj zameniti stari nalog sa novim. Kako se to radi... pozdrav i hvala veliko

gasmias
17-03-2012, 10:09
Da bi podesio svoj appel ili appale nalog uđeš u App Store/Featured, na postojeći Apple ID pa na Sign Out, zatim na Sign In pa na Use Existing Apple ID i uneseš tvoj user i pass.

zogicdz
17-03-2012, 10:53
Nasao sam to. Znao bi to da odradim. Nego prilikom pravljenja naloga nigde nema opcije za kred.karticu None.. to ne mogu samo da odradim...

gasmias
17-03-2012, 11:01
Pokušaj da instaliraš neki paid app i biće ti sve jasno, navodiće te da Account Settings..

zlaja011
17-03-2012, 11:21
Ko sve nosi 4s a ne ume ni Apple da speluje!! :brickwall: Nemoj ovo licno da shvatis druze samo me dusa boli sto ja nemam! :)


Sent from my iPhone using Tapatalk

zogicdz
17-03-2012, 11:56
Uspeo sam sve zavrsiti, bez problema preuzimam aplikacije sa mojim nalogom, ali postoji problem kad hocu da izvrsim update postojece aplikacije izbacuje mi stari nalog... zbog cega je to tako ne znam... Ali eto hvala vam na savetima.

zemomak
17-03-2012, 12:15
tako ce ti stalno izbacivati, po meni ti je najbolje rjesenje da te aplikacije sa starim nalogom izbrises i ponovo ih skines i instaliras preko novog vlastitog akaunta :)


Sent from my iPad using Tapatalk

zogicdz
17-03-2012, 13:46
Najbolje i najednostavnije... hvala puno..