PDA

View Full Version : 4s sim free update i mms



Danijels
12-03-2012, 02:13
Uradio sam pre oko 3 sata update na 5.1 i imam jedan problem. Naime, nakon update-a koji je prosao bez ikakvih problema (osim sto je po zavrsetku i auto restartu telefona pisalo NO SERVICE dok ga nisam skinuo sa usb-a pa zamalo nisam skiknuo), ne radi mi mms koji je pre update-a dok sam imao 5.01 radio bez problema. Primetio sam da mi je nakon update-a u cellular data network, mms apn bio izbrisan. Nakon ponovnog upisivanja apn-a (mtelmms), nikom ne mogu poslati mms. Jel moguce da to ima veze sa update-om i sta se moglo desiti?

Byakuya
12-03-2012, 02:16
Namesti size na 204800 pa probaj da restartujes tel pa probaj mms da posaljes...

Danijels
12-03-2012, 02:33
A gde se druze nalazi size? Gde da ukucam?

Nasao, pardon

Jok. Nece. Mozda je nesto do mreze. Ukljucen mi je i Wi-Fi i 3g i Cellular Data. Tako i treba zar ne?

Byakuya
12-03-2012, 03:11
Dovoljno je da Cellular data bude ukljucen(ako je 3g tim bolje)...moraces da sacekas da se javi neko ko je isto na toj mrezi posto parametre zaista ne znam...

Danijels
12-03-2012, 13:02
Proradilo!!! Ipak je bilo do mreze. Evo sva podesavanja ostala ista kao i nocas, a sad proradi! Ipak je izgleda bilo do mreze. Nema sta drugo. Iako, nemate pojma kako sam se o'ladio kad sam nakon update-a video u uglu NO SERVICE!!! Mislio sam da je nesto oko toga. Hvala Byakuya na brzom odgovoru nocas. Evo udaram thanks.