PDA

View Full Version : Elite Pro HD font ne moze da se obrise



gotti69
09-03-2012, 13:31
Ovako, problem je sledeci. Posle instaliranja svega i svacega preko Cydia, odlucio sam da malo presredim haos i obrisem ono sto ne koristim. Tu je medjutim nastao problem. Kada obrisem font Elite Pro HD, ne mogu vise da pozivam brojeve, jer cim ukucam prvi broj u Dialing, on zakuca i izadje iz toga. Kada nazad instaliram font, opet sve radi normalno. Kako da resim problem i sta vi mislite, kako je najbolje i najlakse menjati fontove na iphone. Inace, koristim IP4 5.01. Hvala vam unapred!

Babakaj
09-03-2012, 13:58
Ko zna sta si obrisao a nisi smeo... Tu ces verovatno morati restore.

Za zamenu fonta koristi BytaFont. Imas u ovoj sazetoj temi sve sto treba da znas o njemu http://www.isrbija.net/showthread.php/22758-BytaFont?highlight=BytaFont

gotti69
09-03-2012, 14:09
ko ce ga znati. upravo sam instalirao BytaFont i promenio font u neki VIP font, ali posle brisanja gore navedenog ista stvar se desava. Hvala ti puno na odgovoru. Jos samo jedno pitanje, kad budem uradio restore, gubim sve programe sa cydia i installiusa, kao i JB, i nakon toga radim sve opet kao prvi put? I pre restora odradim backup i posle ga samo pokrenem pre jb ili mogu da vratim backup i posle jb?

Johnny Bravo
09-03-2012, 14:46
Gubis sve programe i JB i Cydiju. Sada uradi Transfer Purchases, da bi prebacio sve programe koje si skinuo pomocu Installousa, plus uradis backup. Onda lupis restore (ako imas Sim Free). Ako nemas nista preterano da cuvas uvek je bolje ici na Setup as new. Ako ne - uradis restore iz Backup-a. Onda uradis JB, i syncujes aplikacije i sve ostalo sta ti treba.

gotti69
09-03-2012, 15:19
Hvala ti puno za ovo, samo mi nije bas jasno sta to imam preterano da cuvam ako radim Setup as new? Jer na backupu imam notese, kontakte, slike, video zapise, i poruke, jel tako? Otpilike sve najbitnije i to ce mi i biti vraceno posle? I da li mogu da prvo odradim backup pa da iz njega radim restore?

Johnny Bravo
09-03-2012, 15:31
Naravno, sve to ulazi u backup. Meni sve sto treba se nalazi na Google-u (Notes i kontakti) sa kojim mi je sinhronizovan telefon, pa uradim Setup as new i posle toga povucem sta mi treba sa Google-a. Muziku i filmove rucno syncujem posle. Ako ne koristis takav neki nacin sinhronizacije i cuvas poruke, nivoe koje si presao u nekoj igrici :) i slicno - onda Restore from backup.

Ako imas Sim Free telefon uradi restore, i kad zavrsis pitace te da li hoces da uradis Setup as new ili Restore from backup. BTW ono sto si pitao u drugoj temi, Absinthe, to je za iPhone 4S i iPad 2.