PDA

View Full Version : iPad 2 mikrofon problem i prodaja



Nixxee
08-03-2012, 14:21
Ovako, svoj iPad 2 32gb wifi 3g sam kupio preko oglasa septembra prosle godine. Stvar je u tome sto je bio potpuno nov, u foliji, neotkljucan, uzeo sam ga zajedno sa smart koverom za mnogo nizu cenu nego u prodavnici, za 550e. Uneo sam njegov fabricki kod na apple-ov sajt, i sve je bilomu redu. proizveden je u nemackoj, i do pre nekoliko dana je sa njim sve bilosavrseno. Ali desio se kvar sa mikrofonom, a ja osim tog koda i kutije, nemam nikakvu drugu garanciju, pa me interesuje postoji li mogucnost da ga reklamiram, i kako to izvesti iz Srbije ako postoji. Inace po onome sto sam procitao na raznim forumima, resenja za problem, osim reklamacije, nema. Sledeca stvar je sto sam odlucio da ga prodam i uzmem sebi iPad 3. Sad imam nekoliko pitanja. Postoji li mogucnost da ga nekako reklamiram iako nemam racun za njega, i koliko bih mogaomda ga prodam sa smart cover-om, neogreban, odlicno ocuvan, naravno sa pomenituim kvarom oko mikrofona? Hvala unpred:confused:

igne
08-03-2012, 15:03
Mozda mogu ja da ti resim ;) Javi mi se na PM pa cemo nesto smisliti kada budem isao sledeci put u Budimpestu, mozda mogu da ti resim da dobijes nov ;)