PDA

View Full Version : Ne mogu da odradim restore iz backup-a



Hertzog
06-03-2012, 18:09
Radio sam restore preko iTunesa, a pre toga sam odradio backup svih podataka... Nakon zavrsenog procesa hteo sam da odradim restore podataka iz backupa, ali pise da je "corrupted ili da ne odgovara modelu iPhona" u cemu je fora... Uspeo sam da vratim neke podatke, tj jedini nacin da ga aktiviram nakon restorea je bio preko iClouda, sto sam i uradio, ali to su podaci od pre par meseci kada sam uzeo telefon, tako da mi i nisu od neke pomoci?

Zna li neko sta bi mogao biti problem sa tim restore-om?:confused::confused::confused:

Srecko
06-03-2012, 18:17
Aj ovako da ti pomognem... Ako ti je bitno da odradis restore, sacuvaj sve podatke "rucno" tj ako imas instaliran iPhone Folders npr pridji "rucno" podacima(imas na forumu napisane tacno foldere gde ti se nalaze poruke itd itd...) pa odradi restore kao set as new dok me provalis zbog cega ti to izbacuje stvarno nema nikakve logike....

Hertzog
06-03-2012, 18:40
Ma cackacu jos malo, nemam pojma u cemu je fazon... Ubacio mi je imenik, mada nema nekih novijih brojeva, ali nema veze, nije ubacio slike, ali to mogu preko iPhoto-a... Pored toga ne rade mi ni Push notifikacije nakon restore-a i JB-a... Je*ala ih ta seljacka politika da pola stvari ne radi ako nemas JB, a ako to odradis ne rade push notifikacije... Stvarno su smradovi... Sto je najcrnje, radille su mi notifikacije pre restorea iako sam imao odradjen JB

Kupi sim free telefon, ali ne mozes kupovati aplikacije jer nema Appstore za nase krajeve, a u strani ne mozes ubaciti karticu... Da upalis telefon moras naucnike zvati... Tacno ako ne naprave nista revolucionarno sa i5 ima da kupim Samsung Galaxy S III, smorilo me ovo zajebavanje