PDA

View Full Version : mms ne radi



iNeca
05-03-2012, 17:23
Cao drugari!
Sve sam namestila u network settings vezano za mms, i nece da posalje. Probala na sve nacine. Da li neko zna da li postoji jos neka kvrckica koja je drugacija u odnosu na druge iP. Inace, koristim ip vec 4 godine. Ovo mi je vec treci, nije da ne znam da namestim. Ali....ocigledno negde gresim. Pomagajte....

Drugarica mi kaze da ne postoji mogucnost da se posalje mms preko IP4s osim preko whats up ili vibera ili imessage, ali prosto ne verujem....

poz i tnx

Iceshade
05-03-2012, 17:30
Koja si mreža ? Ako te ne mrzi baci screenshoot toga što si namestila u network settings. Što se tiče whatsappa ili vibera extra su i stvarno šalju multimediju (ja lično koristim whatsapp), i imessage isto vrši posao tj šalje slike ali su ti programi kao i većina drugih messangera tj rade preko wi-fi a i možeš da se dopisuješ samo sa ljudima koji isto imaju neki od tih programa, whatsapp radi i preko gprs što nije loše ako npr imaš dosta internet protoka na svom paketu (ili imaš neograničen još bolje :P).

iNeca
05-03-2012, 23:21
Mreza- telekom. Iz nekog razloga ne mogu da uploadujem screenshot. :(

Koristim i whats up i viber bez problema. Imessage isto. Preko svih mogu da saljem slike, ali meni treba da pustim mms u normalnom tele-saobracaju. Proverila sam vise puta da nisam napravila neku slovnu gresku ili sl ali ne.

Da li imas neko resenje? Da li ti na 4s saljes/primas mms?

Poz

Sandi
05-03-2012, 23:39
Da li si posle unetih parametara restartovala telefon?

iNeca
06-03-2012, 23:09
Posle vise desetina pokusaja, resetovanja i telefona i resetovanja network settings-a, uspela! Jeee, napokon. U cemu je bila fora, nemam pojma, ali radi.

Tnx

nulled
20-01-2013, 00:35
Mene opet zeza na mts, jel zna neko u cemu je fora???

iNeca
20-01-2013, 16:10
izbrisi slike iz prethodnih poruka koje si slao. Meni tako obicno proradi. Izgleda da ima ogranicenu memoriju za slanje, a slike su po 1,5-2mb pa zauzimaju dosta. Ja tako resavam
Problem.