PDA

View Full Version : Izlazi iz pojedinih app i spor je



ebg
02-03-2012, 13:54
Ja sam nov i do sada nisam mogao da postavim post i ova pitanja:

1. kada skinem neke app pokrene ih i odma izadje iz njih pa mi nije jasno zato obicno app koju ocu da skinem, a ne moze za moj iPhone obavesi me i ne dozvoljava (app skidam sa AppStore) ?!

2. spor mi je telefon i zeleo bih da uradim restore ali ne znam kako da proverim da li je sim free i kako da nadjem link kako se to radi dobio sam samo tel i puljac od brata iz Londona ali ne mogu trenutno da ga kontaktiram

3. znam da bez JB ne moze da se menja settings ali procitao sam ovde za app FlashLaunch medjutim ne mogu da je nadjem pa dali postoji neka jos app na Apple da moze da pomogne ili moze li neko da mi kaze kako da nadjem ovu


Ljubimac koji je upitanju je:
iPhone 3G 16G, version 4.2.1 nije radjen JB
ako treba jos nesto recite :) Jos jednom ponavljam znam da je ovo pitano mozda 1000 puta ali molim vas ovo su mi jedini problemi koje ne znam kako da resim i ne znam koga da pitam pa moram ovako i ovde :S


Znam da pise da se ista teme ne postavljaju ponovo ali moram posto ste bacili temu u kantu reci te mi bar razlog gde sam pogresio da ispravim ovde jos debilnijh stvari pa nista obrisali?! a ovo mi je bitno

ampa88
02-03-2012, 23:59
Moje misljenje:
1. Aplikacije koje te izbacuju ili su novije koji tvoj telefon ne podrzava ili imas mozda problema za itunes accountom

2. U forumu imas lepo objasnjeno, svaki korak koji ti daje vezano za restore, JB telefona i ostalo. Mada mi je sumnjivo jako da je tvoj 3g simfree, malo si me zbunio. Usporen je zato sto je moguce da ti je multitask upaljen i da jesnostavno nisi u tasku zatvorio valjano programe.

ampa88
03-03-2012, 00:00
3. FlashLaunch app proveri da li je ima na appstore mada mislim da je to aplikacija sa cydije tako da bez JB ne mozes nista uraditi.

Sandi
03-03-2012, 00:33
FlashLaunch je bila na appstore i placala se ali su je sklonili i sad ko je ima-ima, a ko ne, tak ne moze ni da je nabavi. Odlicna app i koristim je svakodnevno jer sam bio medju srecnicima koji su je kupili pre nego sto je sklonjena...

ebg
03-03-2012, 12:47
Ne znam evo sad sam evo sad sam skinuo app Bladify i cas radi cas izadje, pa ne znam kako jos mogu da priverim da li je sim free ako ima jos neki pokazatelji da proverim da se ne ispalim :) Mrzim te Sandi sto je si je skinuo,a ja nisam salim se :)
Ako ima jos neko odg na ova moja (mozda glupa pitanja nek se javi)

Sandi
03-03-2012, 13:20
Setting/general/about/modem firmware

Prepisi brojeve ovde koji se tu nalaze pa cemo znati vise o tome da li je simfree.

ebg
03-03-2012, 13:31
Modem firmwere - 05.15.04

Sandi
03-03-2012, 13:37
Ako ti sad telefon radi na nasoj mrezi, imas simfree! Cestitam:)