PDA

View Full Version : iphone 4s aktivacija



bagione
01-03-2012, 00:26
kupio sam nov i4s sa svedske mreze Telia (bar je tako pisao na celofanu telefona) i nikako da ga aktiviram.

danas sam dobio original telijin sim (svedski) i nisam uspeo da ga aktiviram jel prosto
kad ga ukljucim kod prve scene kad treba slide to unlock, jedva uspem da ga odslajdujem da otkljucam on mi vec izbaci ovim korakom:
searching>no carrier>no sim, znaci to se desi u 2 sekunde.prosto nece da navata karticu

no ali npr ubacim moju telenor karticu i ja dobijem full mrezu sa e/3g znakom, ne mogu da aktiviram
a drugi telenor kad ubacim i krene da vrti aktivaciju, zakuca se, vrti do besvesti, tako i preko wifi i preko itunes...i ondak se zadesi da kaze da su serveri zauzeti,da probam kasnije ponovo...
jel to moguce da ce posle aktivacije funkcionisati sa mojom telenorovom?

daaaaaaaaaaal neko ima mozda nesto da preporuci?
neeki su te srece pa mogu da ga koriste kao ipod :embarrassed:
svakom slucaju cekam platu pa da padne rebel il gevey,ali makar dotle da ga sredim...
unapred vam hvala

elmir
01-03-2012, 01:37
Probaj sa baypass activation iphone, (imas na youtube kako se to radi),otvorice ti se home screen i probaj da zoves nekoga. Tako ces znati da li ces moci da koristis iphone na nasoj telenor mrezi. :)

bagione
01-03-2012, 06:52
probano, naravno i tako, nisam uspeo, mislim da mora da se aktivira da bi ako radi- proradio

uveric
01-03-2012, 07:33
Pa normalno da nisi uspeo da nazoves kad nemas sim interposer, kad uzmes onu rebel karticu aktiviraces ga sigurno kao sto ti je elmir rekao prati onu bypass metodu ali ga nakaci na itunes i nemoj ukljuciti wifi... :D

bagione
01-03-2012, 08:14
ma da sve mi je to jasno :D ali nije mi jasno sto nece sa fabrickim simom :D

bagione
02-03-2012, 13:09
znaci million posto da mogu rebelom aktivirati tel!>?!?!??!

elmir
02-03-2012, 13:47
Tako je, ja sam aktivirao par komada, samo moras znati sa koje je tacno mreze tel.

bagione
02-03-2012, 13:53
to znam :) telia sweeden, nadam se da je ima u country&operator listi na rebelu

elmir
02-03-2012, 19:54
kodovi za telia su ti 24001