PDA

View Full Version : iPhone zablokira posle respringa!



keske
26-02-2012, 12:32
Imam dosta tweakova i desi se ponekad da mi zabaguje SB. Imam SB settings ali kad kliknem respring tel mi zabaguje na kruzicu (sto se okrece)! Skinuo sam respringicon, hoce da uradi respring, ali mi uvek da meni RESPRING/SAFEMODE koji nece da se otvori kad mi zabaguje SB. Imate neko drugo resenje?
iPhone 4 16GB simfree 5.0.1
EDIT: Nije onaj kruzic sto se okrece, pise mi Restarting SB i neki sareni kruzic. I tako stoji do hard reset...
Tweaks: Paaa.. Insomnia, REmove BG, barrel, action menu, neki bug fixes... ima svasta..
Meni bi odgovaralo ako ima neka app da sluzi samo za respring.. da je stavim u Dock na SB settings

M&M
26-02-2012, 12:35
Napisi sta imas sve od tweakova sa cydie.

Srecko
26-02-2012, 12:41
Pa jel su ti bas potrebni ti tweak-ovi ako kazes da ih imas toliko...? Vidi to da obrises koji ti nisu potrebni i trebalo bi da radi respring veoma lagano.

keske
26-02-2012, 12:49
Pa jel su ti bas potrebni ti tweak-ovi ako kazes da ih imas toliko...? Vidi to da obrises koji ti nisu potrebni i trebalo bi da radi respring veoma lagano.
Hoce meni da uradi respring.. Samo nece sa SB Settingsa.. Sto mi je ponekad neophodno, da ne moram hard reset...

Chuckie
26-02-2012, 12:49
Moraš li imati SBSettings na telefonu? Zar ne postoji neki drugi tweak koji radi respring?

Srecko
26-02-2012, 12:50
I meni se desi neki put da zabaguje... Pa ga ubaci u safe mode... Mislim da je to normalno. Tako da,opusti se, jel ti je bas potreban taj respring? Da ga radis...?

Chuckie
26-02-2012, 12:51
Kupi IntelliscreenX, u not centru imaš i respring, nikad ne baguje. :)

keske
26-02-2012, 13:06
Situacija: Odjednom nestanu sve ikonice sa SB-a! Sta raditi? Respring! Odakle, kada nema ikonica?
Da, treba mi respring. Nema drugog izlaza.
Da, treba mi SB Settings. Mnogo je dobar.
Postoji li alternativa? Ne znam, to i ja pitam

Chuckie
26-02-2012, 13:11
Ako ti nestaju sve ikonice sa SB-a, nešto nije u redu sa telefonom, uradi restore i JB ponovo, to se ne smije dešavati.