PDA

View Full Version : Kreiranje ipa aplikacije



Archangel
25-02-2012, 02:14
Pozdrav, evo upravo sam napravio HelloWorld aplikaciju u iphone SDK 3.1.3 sa XCODE 3.2.1 i radi mi ok u XCODE simulatoru, ali ne znam kako da kreiram ipa aplikaciju i sihronizujem na telefon. Tamo u folderu imam desetine fajlova i nijedna nije .ipa a u XCODE-u pokusavam build and run i cekiram device 3.1.3 - release, a ne simulator 3.1.3 izbacuje mi ovo


Check dependencies[BEROR]Code Sign error: The identity 'iPhone Developer' doesn't match any valid certificate/private key pair in the default keychainPozdrav,

Ima 3 sata kako trazim po google youtube to je milion razlicith sema i odgovora ali bezuspijesno do sad, ja imam iphone 4 sa ios 5.0.1 i negdje sam nasao kao udjes u folder projekta nadjes .app aplikaciju i uvuces je u iTunes ja to uradim i stvarno se u iTunes u app pojavi ta app ali se dogodi error prilikom sync... tako da to mi nije uspijelo onda sam pokusao jos 10ak rijesenja po youtube, sve bezuspijesno, jel mi moze neko reci kako da to odradim?

Chuckie
25-02-2012, 02:18
Imaš li na telefonu instaliran App sync sa Cydie?


Sent from my iPhone using Tapatalk

dakysrb
25-02-2012, 03:03
STa ce mu app sync? on sluzi da se instalira ipa... Covek hoce da je napravi.

Potrazi ipa creator... ili sta znam nisam imamo jos iskustva sa tim...

Chuckie
25-02-2012, 03:20
STa ce mu app sync? on sluzi da se instalira ipa... Covek hoce da je napravi.



aplikaciju i uvuces je u iTunes ja to uradim i stvarno se u iTunes u app pojavi ta app ali se dogodi error prilikom sync... tako da to mi nije uspijelo onda sam pokusao jos 10ak rijesenja po youtube, sve bezuspijesno, jel mi moze neko reci kako da to odradim?

Mislio sam da mu treba zbog ovoga.


Sent from my iPhone using Tapatalk

miloslj
25-02-2012, 11:23
Pa sve jedno, nece da instalira preko instalausa, nego legalno

1024
25-02-2012, 11:50
ipa ne mozes da napravis zato sto nisi registrovani Apple developer (otud codesign greske). Ne znam sta si sve guglao, ali probaj da krenes od "fake codesign xcode" pa vidi ako nadjes nesto.

Jednom kad napravis lazni potpis onda ces verovatno moci da napravis ipa, ali ces opet morati da imas appsync na telefonu da bi je instalirao (jer je potpis, kao sto rekoh, lazni)

CJay
25-02-2012, 13:03
Upravo sam to mislio da napisem...kad instaliras xCode i napravis app koju zelis, samo u emulatoru mozes da je testiras, ukoliko nemas placen Apple Developer nalog. Kad se registrujes kao developer, to ti pise tamo na sajtu. Platis pa mozes da testiras i na telefonu...bez placanja si ogranicen samo na emulator...nisam siguran za ovaj fake signature, ali mislim da tako nesto nije moguce napraviti ( davno sam citao nesto) posto bi trebalo da on koristi tvoj nalog u tom signature-u tj. vezuje se za acc koji je kreirao app

1024
25-02-2012, 14:17
Slicna je stvar kao sa krekovanim aplikacijama: appsync probija zastitu na taj nacin da bilo kakav potpis moze da prodje. Jedino sto jos uvek moras da imas taj "bilo kakav" potpis.