PDA

View Full Version : Kartice za otkljucavanje iphone 4s



vlajkoo
20-02-2012, 02:27
NEMA POTREBE DA MI SKIDATE POST,nisam stavio reklamu nego obavestenje da bi korisnici foruma bili upuceni,a vama je to u interesu zar ne?

Byakuya
20-02-2012, 02:34
ne ako reklamiras...tome sluzi prodaja...ovde mozes tipa da napises o kojim karticama se radi...i da eventualno okacis neki klip da ljudi vide...
a u oglasima moras da naglasis koje kartice prodaje,cenu,kontakt...

vlajkoo
20-02-2012, 02:36
Znam upoznat sam sa tim,nisam nigde stavio gde i ko ,bitno je da su se pojavile
REBEL SIM rade ,klip dobijate sutra da bi se i sami uverili u to

Byakuya
20-02-2012, 02:39
To sto ostavljas teasere po forumu je nacin reklamiranja posto ce naravno svi da salju poruke pitaju gde/sta/kako...znaci nemamo nista protiv da prodajes...ali reklamiraj(oglasavaj) se u delu koji je tome namenjen...i takodje upotpuni oglas...

edit:ovo se odnosi samo na kartice,svoj servis na ovom forumu ne mozes reklamirati osim ako nemas dozvolu od vlasnika...

vlajkoo
20-02-2012, 02:44
au druze pa jel trebam licno da ti je donesem da vidis pa da mogu da se prikljucim forumu i napisem da postoje,koga zanima moze na pm da me pita,nema potrebe da se prepisujemo,zar ne

Byakuya
20-02-2012, 02:46
Stvarno nema potrebe...procitaj pravila foruma(postovanja i oglasa) posto vidim da ne shvatas sta pokusavam da ti kazem...

kad budes imao konkretnije informacije(ovde i u oglasima) mozes da pises o tome ovde(i tamo oglasavas)

LOCK