PDA

View Full Version : Dosta problema sa iTunes na Windows7



zeljkonikic
18-02-2012, 17:17
Ljudi zeza me iTunes ovih dana užasno!
1. Ponekad neće uopšte da se uključi.
2. Uključi se ali zablokira i odmah ode u Not Responding. I ovaj i prvi problem rešavam tako što isključim internet pre nego što pokrenem iTunes, pa onda uključim kada se startuje iTunes.
3. Pre neki dan nije hteo da mi sync iPhone... Našao ga je, i stoji u iTunes ikonica da se syncuje, ali ništa, tako ostane... A iPhone se samo puni. Ni sam ne znam kako sam to rešio, verovatno kada sam restartovao i komp i telefon i probao bez interneta (ne znam kojim redom sam radio) :D
4. Neke aplikacije koje su mi RADILE pre, obrisao je, i u početku kada sam ponovo pokušavao da ih ubacim, nije hteo da ih instalira jer navodno iPhone ne podržava te aplikacije, a sada ih obelezim, idem na Sync, i on ništa ne uradi, kao da su vec instalirane. To su "Snappers", "WWE Slingshot" i "Amazing Breaker".
5, I poslednje i nešto sto mi se dešavalo i pre, neće uvek da puni preko kompa. Nalazi ga lepo, sve okej, puni par minuta i ostane mi umesto one munje gore na bateriji samo znak neke kao utičnice, šta već (znate na šta mislim), tako da moram da ga ukljucujem u struju. Mada sad hoće i preko kompa.
U suštini, rastura me iTunes. Nisam ovakvih problema imao na XP-u, a ni pre na Win7. Ne znam koji mu je djavo, ako imate neko rešenje, pomozite! :)

Inače, u pitanju je iPhone 3G, sa iOS 4.2.1, Jailbreakovan, sve aplikacije su krekovane, a "Snappers" je sa iTunes-a skinut, i neće da radi... :/

Hvala unapred! :) Pozdrav!

botro82
18-02-2012, 18:55
desava se i meni ali do sad mi nijko nije pomogao jel se desava,a ne svima.
jednostavno moras da naviknes dok ne bude abdejt itunes....
moj savet,kad ga upalis nemoj da ga gasis.