PDA

View Full Version : Nece nikako da mi prebaci aplikacije



Zarkobuk
16-02-2012, 22:41
nece da mi instalira ni jednu aplikacuju preko i fun boxa zna li neko o cemu se radi.Unapred zahvalan POMOZITE HVALA

.stefan
16-02-2012, 22:48
Zasto bi instalirao tako aplikacije? Proveri imas li appsync instaliran,tj dodaj source u cydiji: cydia.hackulo.us i instaliraj installous 4...nakon toga imas dve varijante ubacivanja apps...da ih skidas direkt sa telefona preko installousa i posle ka zakacis za itunes samo transfer purchases i sve se prebace ili da skines sa apptracker-a i prevuces ih u itunes pa sync...ifunbox ti uopste ne treba

revolucionar
16-02-2012, 22:48
ne mozes tako da postavljas novu temu... procitaj uputstva kako se post postavlja. vec ti je jedan thread obrisan bas iz istog razloga...
a sad o tvom problemu. daj malo detalja sta je problem? od kada?

Zarkobuk
16-02-2012, 23:05
pa juce sam mogao da ih instaliram, medjutim imao sam problem sa zvukom pa sam mu u radio erase sve i sada kada ocu a ih instaliram nece javlja se neka greska neda mi da instaliram ni jednu aplikaciju. skinuo bih sa installusa ali su mu prevelike i od danas nece da mi ih instalira ni jednu kao sto sam rekao prijavljuje neku gresku iste aplikacije kada prevucem u itunes opet nece izbacuje gresku ako moze pomoc bio bih vam zahvalan puno. izvinite sto ovako postavljam postove ako moze na inbox pravila o postavljanu postva inace sam veom dugo ovde clan HVALA

Takkyy
16-02-2012, 23:15
Lol, bilo mi ovo pa sam sve izbrisao pa sad nece nista :D
Jel vidis nesto cudno u toj radnji? :D


A cekaj cekaj? Sta ti znaci izbrisao sve? Aj pojasni malo. Jel si izbrisao aplikacije ili restore ili nesto trece?

.stefan
16-02-2012, 23:26
Ako si isao na erase all ja ti preporucujem da odradis restore i jailbreak sve ispocetka...i nemoj vise da radis erase all...

Zarkobuk
16-02-2012, 23:31
isao sam na erese ali izgleda da sada oce po savetu stefana instalirao sam taj appsyinc i izgleda da radi CAREEEEEE, e sad ako mzoe jos sedno pitanje kada pustim muziku preko musica nedozvoljava mi da je pojacam kaze nema te tu mogucnost ali radilo je do pre neki dan na sluskama radi isto tako kada pritisnem one dugmice sa strane ne pokazuje one kockice kolko sam pojacao ili utisao ima li koje resenje za to HVALA PUNO

iKnez_95
16-02-2012, 23:47
Probaj odraditi hard-reset (drzis 10 sekundi home i power dugme zajedno). Ako to ne pomogne pogledaj podesavanja (Settings/Music). Ako i to ne pomogne...probaj prikljuciti slusalice, pa vidi hoce li raditi sa njima.

revolucionar
17-02-2012, 00:05
mozda ti je limit u podesavanjima/music podesen... provjeri to

Zarkobuk
17-02-2012, 08:14
Limit je ok podesen na najace, ali kaa pustim muziku nece da mi izbaci onaj slajder za pojacavanje alarm lepo radi i zvono radi, ali jednostavno kaad ocu preko dugmica da pojacam zvono ili bilo sta drugo nece (sa slusalicama nomalno radi) zna li ko sta i to moglo da bude kao da je neki bag samo ponekad se desi kada ga zakljucavam da se cuje onaj zvuk napominjem samo ponekad i to retkooo. Hvala