PDA

View Full Version : Zabagovao iphone 2g



dragancce
15-02-2012, 19:04
Drugari,
sam od sebe iphone je krenuo da pojavljuje u gonjem levom uglu searching... i tako stoji vec dva dana moze da se udje u meni, zvuk je nestao, wifi je posivljen, pokusavao sam da ga gasim palim i dalje nista, vadio sam sim karticu nista ne detektuje uopste da je izvadjena sim kartica. Pokusao sam onda da odradim restore kad ubodem kabl on prijavljuje unknown device konstantno, probao sam na vise racunara isto., jednostavno ne vidi telefon.
Da li neko ima ideju sta da radim?
Da ne zaboravim kad ubodem usb puni se baterija.
Unapred zahvalan

NikolaSRB
15-02-2012, 19:42
Zvuci kao hardware problem ako je wifi siv. Mozda osnovna ploca :(. Jel si probao preko ireb u DFU mode da ubacis?

dragancce
15-02-2012, 19:50
Uh a kako to da izvedem? Hvala na odgovoru

illusion
15-02-2012, 19:58
skini programcic koji se zove ireb udji u njega i prati uputstva...

dragancce
15-02-2012, 20:48
Hvala na odgovoru, skinuh program, odradih kako kaze, na ekranu iphona se pojavio ono kablic ka itunes ali na racunaru i dalje unknown device i ovaj programcic kaze da nisam uspeo da udjem u dfu mod

bvucetic
27-02-2012, 22:10
Nije to DFU ;)
DFU je skroz CRN ekran :)

dragancce
28-02-2012, 19:06
Juce mi se desilo da mi racunar iz cista mira nakon bockanja i bockanja kabla prepozna iphone i preko itunes sam krenuo restore, medjutim dosao je do pred kraj cini mi se nesto firmwere checking i tu prijavi error nakon toga na telefonu sve vreme stoji onaj kablic i itunes. Sad mi, sto je neverovatno prijavljuje unknown device samo kad ubodem kabl bez iphone. A kao sto rekoh sve vreme na telefonu stoji kabl nacrtan