PDA

View Full Version : Tih headphone output



Rakic90
11-02-2012, 04:44
Pozdrav svima,

slabo koristim slusalice, pa nisam ni imao prilike da primetim da se zvuk na njima cuje znatno tise nego sto se cuo pre. Takodje, kada prkljucim u kolima na aux, cuje se mnogo tise nego kada se pusti sa cd-a. Guglao sam malo i mnogi se zale na to da iphone ima slab output kroz headphone jack. Nisam obracao paznju na to, tj. pomirio sam se sa tom cinjenicom, sve dokle nisam, kao sto sam vec rekao, probao nakon duzeg vremena slusalice koje su se cule primetno tise. U medjuvremenu, drug kupi novi iPhone 4 8gb, na kojem igrom slucaja ubacim svoje slusalice i zvuk je bio fenomenalan! Setim se da probam aux, i tu je zvuk bio izvanredan! Nikako ne mogu da povezem kada i zbog cega bi se ovo desilo sa mojim telefonom. Nemam volume limit, niti bilo koji EQ. Imam JB, ali sve isto sto imam i ja, ima i taj moj drug. Osnovno, callerid, installous, appsync. Da napomenem da se i na 3gs-u moje devojke cuje isto tako tiho kao i na mom i4. Da nije ovaj novi 8gb nesto poboljsan po tom pitanju? Nikako da odradim fresh restore i vidim da li ce to resiti problem... Imate li vi neki predlog?

sekularac
11-02-2012, 08:40
Probaj ovo uputstvo:
http://www.isrbija.net/showthread.php/9481-iOS4-Decreased-Volume/page2?highlight=ogranicenje+zvuka

Rakic90
11-02-2012, 19:31
Znam za to uputsvo, sada sam se setio da to postoji. :) Ima samo jedan problem, izgleda da ga taj .plist fajl vise nema na 5.0.1

Edit: Aha, ok, nasao na drugom mestu. :P

Edit 2: Tooooo, hvala, uspeo sam! :D

edyman
11-02-2012, 19:34
procitaj zadnji post :)