PDA

View Full Version : Restore problem



Bokii
09-02-2012, 22:01
Pozz svima,iphone 4 5.0.1 sim free,kad pokušam da uradim restore izbaci mi ovu gresku na itunes-u The Iphone could not be restored.An unkown error occured (21) šta da radim i kako da uradim restore?Inače mi se problem desio sa telefonom kad sam ga ugasio na reboot i odtad mi se restaruje non stop,sinoć sam imao taj problem ali sam mislio da sam ga rešio sa opcijom u redsnow "just boot".Sad ispada kad god mi se telefon ugasi da ga moram kopčati na pc i prvo uraditi "just boot" sa redsnowom pa tek onda da koristim telefon....koje su mi opcije?hvala.

miodrage
09-02-2012, 22:27
Boki, jesi probao da uradis rejailbreak? redsn0w 0.9.10b5, ako vec imas JB, odstikliraj install cydia, mada mozes i da ostavis, ali onda gubis sve iz cydije.

Bokii
09-02-2012, 22:29
upravo sam nasao kako da odradim restore,izbrisao sam hostfile i krenulo je,nadam se da ce ga zavrsiti,posle toga idem na jailbreak,us svakom slučaju sam izgubio sve iz cydie,ali to i nije nekakakv problem,samo da se sve zavrsi kako treba..

niki93t
09-02-2012, 22:30
A moze da proba samo da instalira onu Coronu ili kako se vec zove?
On verovatno ima thetered JB, pa da sa ovim predje na unthetered...

Bokii
09-02-2012, 22:32
pa ne mogu da instaliram nista iz cydie kad mi se stalno restartuje,u svakom slucaju restore je uradjen...
EDIT¨:sve je uradjeno sto se restora tice,ostalo mi je da uradim jailbreak i sve polako sto sam imao,tema moze pod lock,hvala na odgovorima.

Byakuya
09-02-2012, 22:44
Zar nismo juce resili tvoj problem?
Nisi morao novu temu da otvaras imao si i onu od juce...

Bokii
09-02-2012, 22:56
Mislio sam da smo rešili,međutim dok nisam ugasio telefon,onda sve po starom restart i sve isto kao sinoć,a za temu mislio sam da nije poželjno gomilati 2 problema u istu temu,ubudece znam.Izvinite ako sam zeznuo...