PDA

View Full Version : Sta da uradim da mi se ne izbrisu app



Lepir
31-01-2012, 22:24
znaci ovako imam JB iph 4S imam instaliran instalous i imam instaliran onaj sync 5+ ( kako li se vec zove ) e sad kad gurnem telefon u itunes on mi obrise te aplikacije koje sam skinuo preko instalous-a
a kad ih ubacim preko kompjutera onda mi ne obrise... sta trebam da uradim da bih resio problem ?

dzenopoljac
31-01-2012, 22:32
Treba u iTunesu da klikneš na svoj uređaj i da izabereš Transfer purchases. Takođe, pogledaj da li ti je pod apps čekirano da se sinhronizuju aplikacije. Poenta je da iTunes na fonu ostavlja one aplikacije koje si stavio u apps library. Isti je princip i sa muzikom i ostalim fajlovima.

kylle
31-01-2012, 22:35
Udjes u installous, settings i iskljucis iTunes sync, probaj pa javi..

dzenopoljac
31-01-2012, 22:54
Zašto da isključi to? Meni je uvek uključeno i nemam problema sa sync-ovanjem aplikacija.

kylle
31-01-2012, 23:38
Pa zato sto tako moze da mu brise, ja ga uvem gasim jer nema potrebe da stoji niti da ih snima u iTunes-u, bar je tako kod mene, ali neka pokusa na oba nacina pa kako mu je lakse i lepse..

dzenopoljac
31-01-2012, 23:43
Da, slažem se. Ili da ugasi i u iTunesu i u installousu sync, ili da oba uključi :)

Chuckie
01-02-2012, 01:49
Meni je praksa postala kad god ustekam telefon u iTunes da prvo odradim transfer purchases from iPhone pa onda dalje cackam i syncam.


Sent from my iPhone using Tapatalk

kakosuper
01-02-2012, 05:48
Ja nisam od pocetka radio sync tako da ni na jednom iphoneu nisam koristio itunes.. Dobro jesam na 2g dok nisu naisla druga resenja. :) od tada itunes ne vidi moj iphone.. Za appove i slike ifunbox, za pravljenje albuma i prebacivanje muzike copytrans menager :)


TapaTalk zakon!!!