PDA

View Full Version : Potrebna osoba!



Knindza_Krajisnik
29-01-2012, 16:21
Potrebna mi je osoba koja ce izdvojiti sat vremena, da popricamo preko skype koja se razume u Iphone 2. Da mi pomogne da odradim restore i ono odkljucavanje, posto sam kupio mobilni polovan, jako baguje, ne radi cidiya ne radi insallous, radi jedino app store. Nisu mi bitni nikakvi podaci u njemu, znaci sve bi obrisao i digao kao da je fabricko. Ako treba mogu i da platim tome ko bi mi pomogao, samo necu da ga nosim u servis da mi oni tamo nesto skarabudze.

kakosuper
29-01-2012, 16:59
Ma ko ce da se bakce s tobom sat vremena :P salim se, naravno ;)
Mislim da je to skroz neodgovorno od tebe da trazis tako nesto. Forum je preeeepun takvih tutorijala za 2g kako da odradis. Najvaznije na 2g ne mozes nista da sjebes tako da nema problema. Procitaj par tema u delu za 2g i cepaj.


TapaTalk zakon!!!

Knindza_Krajisnik
29-01-2012, 17:14
Ja sam sve šrocitao evo vec nedelju dana citam, ali se ne usudjujem da krenem da radim. Na kompjuteru znam sve da radim cak i pisanje nekih manjih programa. Ali eto ovde me malo zeza. Nemam sad da izdvojim 20 € u slucaju da sjebem pa da nosim u servis da ga oni sredjuju. A i veruj mi ne nosi mi se u servis, zato sto oni ti tamo nista nece odraditi kako treba. Radje bi platio nekome sa foruma nego nekome u servis.!

3gs
29-01-2012, 17:37
platio bi nekome sa foruma da ti odradi,a nemas 20 eura za servis :D hehe
druze lepo tel u ruke opet prelistaj sve
stavi mu 3.1.3 otkljucaj ga instaliraj sa cydie sve sto ti je potrebno uzivaj

da sjebes softwerski ne mozes nista,a da ne mozes sam vratiti..
tako da nemoj postavljati temu bezpotrebno

kreni da radis sam sve pa ako zapne reci korak koji te muci... nece niko da ti pise opet sve sto imas na forumu

CJay
29-01-2012, 17:58
Poslao sam ti PM. ;)

Knindza_Krajisnik
30-01-2012, 01:24
Poblem je resen! Veliko hvala CJay-u!!!