PDA

View Full Version : Zna li neko sta je ovo



zarkoBGD
28-01-2012, 16:55
Zna li koa sta je ovo

.stefan
28-01-2012, 17:17
odakle ti to...gde si to nasao..i koja je putanja da se dodje do toga..ne mozes tako povrsne informacije da ostavljas

crni87
28-01-2012, 17:21
*3001#12345#* pa onda prisnuti call dugme, a sluzi za odredjivanje jacine signala

.stefan
28-01-2012, 17:24
proverio sam sad....ukratko:nesto sto te uopste interesuje i ne bi trebalo da te interesuje...:) vezano za signal,operatera,tehnicke stvari o mrezi....u svakom slucaju nema nikakvih podesavanja...

ipod_touch
28-01-2012, 17:51
Meni su se cetiri app pojavile ( sve 4 sa sivom slikom) field test. ad sheet podesavanja i jos jedna ... Same od sabe ... i nmg se obrisu ... ? :/

Chuckie
28-01-2012, 17:53
A da respring uradiš?

ipod_touch
28-01-2012, 17:57
Uradio i pojavi se opet posle nekoliko dana : D ali nema veze ... opet uradim respring i to je to :D

Chuckie
28-01-2012, 18:07
Ako si negdje u settingsu sakrio neke ikone tipa SAM Prefs i sl to će se dešavati, probaj otkriti te ikone i smjesti ih u neki folder, meni je ovo rješilo problem pojave bijelih ikona.

Byakuya
28-01-2012, 20:24
ovo se desava sa JB...i kada imas instaliras sbsettings...i sakrijes ikonicu...uzmes i nesto instaliras preko cydia ili installous i pojave se ove ikonice i one koje si sakrio...nista strasno...jedan respring resava sve...

Chuckie
28-01-2012, 20:33
Da, ali fino otkrijes sve ikone i nema bijelih vise. :)


Sent from my iPhone using Tapatalk

zarkoBGD
28-01-2012, 21:17
Meni su se cetiri app pojavile ( sve 4 sa sivom slikom) field test. ad sheet podesavanja i jos jedna ... Same od sabe ... i nmg se obrisu ... ? :/
i meni se isto pojavilo cemu sluze odajedanput su mi se pojavile i bele se kada ga restarujem nestanu ali pitam se cemu sluze

mccf
28-01-2012, 21:56
ovo se desava sa JB...i kada imas instaliras sbsettings...i sakrijes ikonicu...uzmes i nesto instaliras preko cydia ili installous i pojave se ove ikonice i one koje si sakrio...nista strasno...jedan respring resava sve...

Byakuya, bruderu, ako sam te pravilno razumio-kada bih vratio ikonicu SBSettins-a, ovo mi se onda ne bi desavalo? Posto non stop respringujem, i to mi ide na q, pa po tu cijenu bih trpio da gledam onu ikonicu;)
Da budem jasan-sada mi je na ON Hide sbs icon...e ako stavim na OFF, ovo se nece desavati?

Chuckie
28-01-2012, 22:01
Da, neće se dešavati, bar se meni nisu pojavile nikad više. :D

Culjka
29-01-2012, 00:47
Evo jos jedne solucije,prikacite na usb i pokrenite iFunBox, tu ce da vam ucita vas iPhone i onda udjete u Raw File System, tu kreirate novi folder stavite naziv koji bilo meni stoji "Applications-Deleted" zatim udjite u folder Applications i selektujte sledece aplikacije "AdSheet, DemoApp, FieldTest, Setup, WebSheet i iOS Diagnostics desni klik i Copy To PC,sacuvajte ih u nekom folderu na vasem kompu,zatim obrisite te selektovane aplikacije sa vaseg telefona iz foldera Applications,vratite se jednom nazad pa udjite u novi folder koji ste kreirali i desni klik Copy From PC,nadjite folder gde ste sacuvali ove aplikacije i ubacite ih u ovaj novi folder. Dole pri dnu imate button "Device Safe Removal,kliknite tu,uradite respring i to ce resiti taj problem sa bugovanjem tih ikonica nakon sto skinete neki package sa Cydie i Installousa.

CJay
29-01-2012, 02:33
Nema to veze sa sakrivanjem sbsettings...meni nije sakrivena ikonica i nije mi cak ni u folderu a opet mi se pojavljuju...ima veze sa instalacijom stvari sa Installousa i sa Cydije, kao sto Byakuya rece...svaki put kad sa Installousa nesto skinem one se pojave...

Chuckie
29-01-2012, 02:42
Ima itekako veze. Ja dok nisam otkrio sakrivene ikone, nakon svake instalacije sa Installousa dobijao sam bijele ikone, sad kad sam ih otkrio nema nikako pojave bijelih ikona. To je bar kod mene 100% razlog, probao sam ih sakriti i opet bijele ikone.


Sent from my iPhone using Tapatalk

CJay
29-01-2012, 02:46
vidis, kod mene te ikonice nisu sakrivene...nemam nijednu hidden...a opet se desava, tako da mislim da je nesto drugo problem...mada meni i ne smeta da odradim respring kad zatreba...mozda cu da pokusam ovo sa folderima kad uhvatim vremena...ako je neko probao, neka potvrdi da li radi, da znam...

zarkoBGD
29-01-2012, 12:28
sada mi je safari skroz beo milim ne smeta mi ali neznam sta se desava ima li ko ideju kako da vraitim originalan izgled ikonic
P.S. Hvala unapred

kovacevic031
30-01-2012, 12:11
Napravi respring.