PDA

View Full Version : iTunes> Windows na Mac



Dykstra
28-06-2009, 18:50
Konacno sam presao na Mac:-) Posto sam postao ponosni vlasnik MacBook Pro-a, sad me ceka prebacivanje svega i svacega sa Win laptopa na mac.
Elem, problem je sledeci: imam na Win masini iTunes, koji mi je sinhronizovan sa iPhonom.
Kako na najbezbolniji nacin da prebacim iTunes sa Win na Mac? Kad sam ga utaknuo (iPhone) na Mac, ponudio mi je opciju da mi obrise ceo telefon i krene nanovo.

Any hint?

producent
28-06-2009, 20:50
Ne bi trebalo da pravi probleme. Ja sam na iMac-u izvesno vreme držao Vistu i koristio iTunes i na jednom i drugom operativnom sistemu, sa istim iPhone-om. Odbij ponuđeno naravno, pa onda desnim klikom na iPhone otvori opciju backup-a, pa sync. Čestitam na mašini, smatraj da si progledao.

arula
29-06-2009, 00:46
... Čestitam na mašini, smatraj da si progledao...
ipak malo preostro :), o ukusima naravno ne vredi razmisljati pa ni raspravljati, ali nije korektno na takav nacin pljuvati nesto sto je u nekim svojim delovima jos i dalje svemir za osx.

Dykstra
29-06-2009, 11:09
Ne bi trebalo da pravi probleme. Ja sam na iMac-u izvesno vreme držao Vistu i koristio iTunes i na jednom i drugom operativnom sistemu, sa istim iPhone-om. Odbij ponuđeno naravno, pa onda desnim klikom na iPhone otvori opciju backup-a, pa sync. Čestitam na mašini, smatraj da si progledao.

Hvala na cestitkama :-) Masina je stvarno extra, OSX je odlican. Nisam neka paljevina i windows-mrzac, ali radio sam dugo i sa BeOS-om (ako je iko cuo za njega, osnovao sam i BeoUS User Group Yugoslavia ;-) ), pa potom i sa Linuxom, i ipak Windows se ne moze porediti sa OSX-om. Ali, OS je alatka, a boj ne bije svijetlo oruzje, sto bi rekao Marko Miljanov :-)

Elem, uspeo sam kontakte da prebacim sa iPhone-a na Mac iTunes (izabrao sam Merge contacts, a ne Replace), a za muziku sam nasao da mora da se ide sa Consolidate library, pa onda se to prebaci na Mac.

iPhoneSA
29-06-2009, 11:27
Konacno sam presao na Mac:-) Posto sam postao ponosni vlasnik MacBook Pro-a, sad me ceka prebacivanje svega i svacega sa Win laptopa na mac.
Elem, problem je sledeci: imam na Win masini iTunes, koji mi je sinhronizovan sa iPhonom.
Kako na najbezbolniji nacin da prebacim iTunes sa Win na Mac? Kad sam ga utaknuo (iPhone) na Mac, ponudio mi je opciju da mi obrise ceo telefon i krene nanovo.

Any hint?

Ja cu samo da cestitam na prelasku na Mac...welcome to the familiy...za ove ostale stvari ne znam nista jer sam prije nekih 6 godina prelazio na Mac i nisam imao mnogo stvari ni problema:) hehehe

Pozzz