PDA

View Full Version : fix na telefonu koji nije JB



zmajcek
25-01-2012, 10:18
da li je i na koji nacin moguce podesiti telefon koji nije JB da radi kako treba?
sve ono sto se preko cydie inace radi tima called id fix, delivery za poruke itd itd.
ako je moguce molim za uputstvo kako to uraditi?
ako nije moguce kako zive oni koji nemaju jb telefon? :D

Byakuya
25-01-2012, 11:11
nije moguce...prezivljavaju;) i pisu sve brojeve sa +381 i 06blabla formatu....delivery posalju poruku pa zovu da pitaju da li je stigla ili kucaju (!) (cini mi se) pre teksta poruke...

Chuckie
25-01-2012, 11:40
Meni telefon uredno prikazuje kontakte kad me zovu mada nikad nisam imao taj calleridfix.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Byakuya
25-01-2012, 11:46
upisi ih bez +38....pa ces videti kako ne prepoznaje:)

Chuckie
25-01-2012, 11:54
Pa da, ja sam sa google accounta izvezao kontakte u excel i formatirao ih sa +38X i vratio na google davno kad sam imao Android, sada kada ih sync-am sa iPhone-om sve je uredno. :)


Sent from my iPhone using Tapatalk

bojaN 4 ASBJ
25-01-2012, 13:37
jel moze bez tog ! da se namesti nekakko za izvestaj mrzi me da stavim stalno

EDIT : Samo u jednoj poruci sam postavio ! ispred i sad ne moram vise...radi kao lud delivery....Ne znam samo koja je poenta telefona koji nije JB sem ako nemas kes za bacanje....

zmajcek
25-01-2012, 15:30
moram priznati da sam razocaran ako to nije moguce, pa onda je telefon prilicna kanturina dok ga ne brejkujes..
ove komentare oko para za bacanje cu preskociti, ne da mi se ulaziti u klinacke diskusije... hvala na odgovorima, brejkacu ga svkakao ali sam hteo nesto u medjuvremenu da sredim