PDA

View Full Version : Iphone 3G 8GB Springboard crash



B1LKY
24-01-2012, 03:10
cao svima ;)
evo novi sam na sajtu i svaka vam cast ko god je ovo napravio pomoglo mi je u dosta stvari nadam se da ce i u ovoj :/
eh ovako kupio sam navedeni telefon iphone3g prije 3 mjeseca sa instaliranim 4.2.1 eh sada cim ga malo preopteretim ajde da kazemo on se crash-a to me prije nije toliko zanimalo tacnije nisam ga toliko ni koristio samo za muziku ponekad neku igru al sada ovaj raspust i to pa dosada i sad postalo bas dosadno :D
citao sam teme pa sada ima da je zbog ultrasn0w pa zbog nekih instaliranih tema i sve to medjutim ja o tome nista neznam :/
nebi radio restore i to jer mora jailbreak i sve a nebi da nesta zeznem
vidio sam u jednoj temi momak je napisao app koje ima i koje su mu smetale pomogao mu je program "memTool" medjutim ja taj program il app nemogu da nadjem u cydia
pa sada ja vama mogu napisati koje app imam instalirane preko cydie (valjda to pravi problem, jer kako kazu da je veoma nestabilna)
ovo mi se nalazi u manage > installed pachages
Appsync for 4.0 +
BigBoss Icon Set
cydia Installer
Cydia translations
Erica Utilities
Essetinal
Hackulous Resources
Installous 4
Mobile Substrate
Saurik's Source
Source GUI
Stockify
Substrate Safe Mode i
ultrasn0w

pa ako moze da mi savjetujete sta bih trebao da instaliram a sta da izbrisem (stim da ja ovo nista instalirao nisam sve je doslo na telefonu)
bio bih vam jako zahvalan naravno razumijem da nemoze biti da se skroz nepojavljuje barem tako sam skontao iz prethodnih tema i foruma al bi bio zahvalan kad bi se barem malo moga ubrzati :D

martin75
24-01-2012, 14:36
Ma ne valja 4.2.1 za 3g. 3.1.3 je najbolji. Ako zelis da ga ubacis, pitaj me u PM ;)