PDA

View Full Version : Iphone 4s Bumperi i folije



laki123
23-01-2012, 20:17
Pozdrav ljudi, pretrazio sam forum ali nisam naisao na ovakvu temu, naime da li znate gde mogu da se nabave bumperi za iphone 4s posto postoje ovi kineski ali oni su za iphone 4 samim tim silent dugme je viselje ili obrnuto pa ne odgovara, pa bih vas molio da li znate gde mogu da se kupe crni bumperi za 4s bili kineski ili original, a takodje ako znate koji je najbolji nacin da se poruce original bumperi za srbiju i sa kog sajta.

Takodje me zanima zastitna folija za prednje i zadnje staklo koja je najbolja i gde je nabaviti, posto sam danas kupio ovu screen guard ili shield kako vec za 300 din za prednji deo i nikako je nisam uspeo lepo postaviti a da nema baloncica a pratio sam sva uputstva jednostavno ne zalepi se lepo i ostane mnogo baloncica koji se ne mogu ukloniti.

Interesuje me vise misljenja, hvala u napred!

dejanz
23-01-2012, 21:03
Sto se tice bumpera siguran sam da ces naci u Isrbijashopu u kosovskoj, imaju sve sto ti treba i mozes da probas pre kupovine.Sto se tice folija kupi novu i probaj da je namestis lepo, ja sam dve unistio pre nego sto sam namestio kako treba( na starom3G), na ovaj novi sam stavio obicnu foliju napred i nazad placena 200kinti :) i zadovoljan sam.Ako ti nije mnogo kupi ZAGG ja sam imao ranije i mislim da je to najbolja folija, nece se svi slozili ali stvar ukusa:)

laki123
24-01-2012, 00:25
Hvala na odgovoru, verovatno cu opet uzetu tu kinesku foliju sto ima za obe strane, a zvao sa isrbijashop u kosvskoj posto nisam iz bgea da pitam oko bumpera, covek mi je rekao kako pise na sajtu tako je i on ne znam da li to odgovara 4s, a ja se bojim da su to klasicni ti kineski bumperi koji su pravljeni za 4 gde je silent dugme malo nize. U svakom slucaju hvala jos jednom na odgovoru!