PDA

View Full Version : Safari se cesto gasi na 5.0.1



Atomski mrav
22-01-2012, 14:55
Podigiho na IPad 1 sa 4.3.3 n 5.0.1. (sta mi je to trebalo nemam pojma) i primecijume da se safari cesto crashuje na nekim sajtovima. Da li ima jos ljudi kojima se gasisafari i kako da resim problem? Odnosno da li da ponovim restore uredjaja i da vidim da li ce se isto desavati ili ima neko elegantnije resenje?>
Hvala unapred

panemoj
22-01-2012, 17:03
da...meni se to desava, a uspem da radi tek kada ugasim wifi, upalim safari, pa iz SBSettingsa upalim, opet, wifi...nakon toga safari normalno radi ( tipa - par dana ) dok mu se opet ne desi da zaglupi...

EDIT :

probao sam i sa brisanjem history, kolacica itd...kad nece ( kad crashuje ) - nece dok ne odradim sve gorepomenuto.

EDIT 2 :

Danas sam ponovio jailbreak sa poslednijm redsnow pa cu videti da li se desava nesto, bolje, po tom pitanju, pa mogu, ako te zanima, da javim za par dana... :)

Ender
30-01-2012, 15:11
I kakvi su utisci posle 10 dana?

markovuc
05-02-2012, 16:15
Ovo i meni radi, plus sto je nekako uredjaj usporio, zna li neko u cemu je problem? Nisam ubacio jailbreak a imam ipad1

sekularac
05-02-2012, 18:55
Mislim da je to do IOS-a 5.0.1. Ja sam uradio JB na iPad2, i dalje mi se povremeno desi da iznenada crashuje Safari, samo nestane, ja ga ponovo pokrenem i on se vrati na stranu na kojoj je bio, kao da nista nije bilo. U pocetku me to malo nerviralo, ali sam se sad vec navikao, valjda ce to popraviti sa 5.1 verzijom...

markovuc
08-02-2012, 07:30
To i meni radi iako nemam jaibreak ali je i sam uredjaj dosta usporio