PDA

View Full Version : Iphone 4s kupovina u francuskoj ?



Lepir
14-01-2012, 23:49
da li je kupovao neko 4s u francuskoj ? zanima me da li mogu da dodjem u prodavnicu apple-a u parizu i da dam pare oni meni telefon... ili moram preko interneta da narucim pa da sacekam od 3 do 5 dana ...tj da narucim ... posto imam trenutno nekog u francuskoj ... ? treba mi hitno odgovor... Unapred hvala

kylle
15-01-2012, 00:29
To ti niko ne moze reci odavde, morao bi neko da ode do radnje i da pita da li imaju u prodavnici, ako imaju, moze se desiti da ces moci odmah da kupis, das pare i uzmes, ako ne, ne preostaje ti nego online da rezervises pa kad ti jave, odes i pokupis, najvise do 2 nedelje, sve zavisi i to, jbg.

Stvar je u tome sto nikad se ne zna koliko telefona imaju na zalihama, zavisi od dana koliko se proda, tj. ako imaju dovoljno, prodavace i online i licno kad dodjes, ako nemaju, onda koliko zahteva, toliko oni naruce i to je to..

Lepir
15-01-2012, 00:31
pa pitam da li je neko kupovao tamo pa zna :D pa svakako nmg da ga narucim je l nemam na koju adresu tamo da ga narucim... :S

maaxiimus06
15-01-2012, 00:46
ne verujem da postoji bilo koja drzava EU a da se mora cekati na 4S.
ja zivim u SWE i siroka je lepeza prodavnica u kojima se moze kupiti odmah...

Lepir
15-01-2012, 00:51
evo sad sam pricao sa nekim iz holandije kaze da i u holandiji ne mora da se ceka nego samo da dodjes i da das pare i da dobijes telefon :D
al konkretno me zanima sad FRANCUSKA-PARIZ ...

kylle
15-01-2012, 00:59
Kazem vam drugarski, ne treba generalizovati stvari tako jer to zavisi od prometa u prodavnici i nekad moze biti tako, nekad ne, nema pravila, a ne bih voleo neko da vam kaze ovde jedno, a kad odete u prodavnicu da bude drugacije.
Ako ima nekog sa foruma ko je u zadnjih nekoliko dans kupovao u Parizu, neka ti napise, to je najsigurnija informacija, sve drugo samo nagadjamo, veruj mi jer ti pricam iz iskustva...

maaxiimus06, moje iskustvo iz Svice je da je moglo samo online rezervacija, pa tek onda da pokupim u radnji..

Lepir
15-01-2012, 01:22
pa to jeste od prometa al ako je neko kupio u praziu neka se javi :D

maaxiimus06
15-01-2012, 01:25
@kylle
i kod nas je tako bilo pre 6 meseci ;) i samo tada,vec u avgustu je moglo da se kupi gde bilo i koliko hoces...

i jos nesto,to je ipak pariz,garantujem da ima bar 1000 mesta gde se moze kupiti odmah...

Lepir
15-01-2012, 01:31
pa ja cu da kazem da mi kupe to u muzeju louvre

kylle
15-01-2012, 01:33
Evo vam jedan primer, svidece vam se... :P

http://www.blic.rs/IT/301190/Kinezi-poludeli-za-novim-ajfonom-Epl-obustavlja-prodaju-zbog-nereda

Lepir
15-01-2012, 01:41
uf ovako je bilo prosle godine u ENGLESKOJ :D znam licno :D ipak ja sam dosao do svog iphone-a 4 i ako je bilo samo 100 telefona dnevno :D