PDA

View Full Version : whited00r appstore, itunes brise aplikacije pri sync-u



MIIJIOIII
12-01-2012, 08:40
Po preporuci nekoliko ljudi sa foruma sam instalirao whited00r iOS5 i veoma sam zadovoljan.

Primetio sam da ne mogu da instaliram neke od aplikacija koje sam imao preko iTunes-a, nego da moram da ih ubacim preko whited00r-ovog appstore-a, kao na primer, Skype ili IMDB. Problem je što kada uradim sync sa iTunes-om on mi obriše te aplikacije. Kako se to rešava? Možda da izbrišem Skype i IMDB iz iTunes-a pa će onda ostaviti te app-ove na miru?

Ustvari, ako bi neko ko ima whited00r i malo vremena mogao da napiše objašnjenje kako ide cela priča sa aplikacijama na whited00r-u...

neciteci
12-01-2012, 09:48
Pri povezivanju sa iTunes-os, videces levo gde se pojavi naziv tvog iphona, desni klik, pa na transfer purchas i nece doci do brisanja!!

martin75
12-01-2012, 13:05
Isto je kao sa normalnim iOS-om ;) Samo Transfer Purchases

MIIJIOIII
12-01-2012, 13:14
Ok, hvala ljudi probaću kad budem pri kućnom kompu.
Da ne bih spamovao sa drugim temama u vezi manje-više iste stvari pitaću ovde:

Kako instalirati aplikacije kojih nema na whited00r app store-u, a postoje na Apple app store-u? i da li treba da instaliram aplikacije za OS3?
Kako da instaliram napr. Fring? Neće preko iTunesa, a nema ga na whited00r app store-u. Je l' to zato što mi treba verzija za iOS 3.x, dok je na iTunesu verzija za 4.x? Ili grešim? Inače, ako ima neka bolja aplikacija za gtalk, otvoren sam za predloge i sugestije.

80y4n
12-01-2012, 15:55
Preporucio bih ti nimbuzz za gtalk, mislim da je cak i najstabilniji od svih drugih aplikacija, jer sam sa fringom imao izuzetno nekvalitetan voice chat, rusenje aplikacije delay, dok nimbuzz nije kvalitet skypa, pogotovo ne moze da se uporedi sa viberom, ali radi posao.