PDA

View Full Version : iCloud restore ?



Brzina
10-01-2012, 03:13
Ponovo sam ios 5.0.1 instalirao (jailbrakovan) i na pocetku kada mi je ponusio restore (iCloud ili iTunes) ja izaberem icloud i sve mi zavrsi i pukne dowload kada je dosao do aplikacija i kaze da ne moze skinuti aplikacije (naravno jer su crackovane) i da zavrsim na itunesu. To sam i napravio, uspjesno su se restorovale aplikacije sa itunesa (crackovane, jer imam instaliran appsync).

E sada mene zanima, da li iCloud restoruje crackovani "save game" igrica, programa prije nego kaze da ne moze aplikacije restorovati ? Ne da mi se ponovo raditi restore da bih provjerio, ali me zanima ubuduce... Da li je neko od vas vec radio icloud restore nelegalnih aplikacija i da li vam je snimio save game ?

Brzina
10-01-2012, 17:37
Ma ljudi, zasto ste spori tako sa odgovorima :D Nisam se mogao smiriti i uradim ponovo restore, icloud restoruje save game igrica i onda igrice povucem preko itunesa i sve 5 radi ;) Pomocu openbackupa restorujem cydia aplikacije :D Vrh.To je to :)

justkidding
10-01-2012, 18:15
Pa vidis da ti mini netrebamo:P tvoje pitanje je bilo dosta specificno pa mozda niko nije ni probao to sto si pitao...Eto sad si ti objasnio i kad nekog drugog bude interesovalo nacice tvoj post....