PDA

View Full Version : Problem sa back up-om!



roki
08-01-2012, 19:41
Uradio sam restore na 5.0.1 i aktiviram telefon pomocu redsn0w-a i kad treba da povratim kontakte i ostalo uopste mi ne nudi opciju. Samo se pojavi da aktiviram novi telefon. i na telefonu izaberem restore backup from iTunes i nista mi opet ne ponudi. Jel zna neko resenje za ovaj problem?

igne
08-01-2012, 20:05
Pa kad uradis restore from backup onda treba da ti povrati i sve kontakte.

Mada, ja sam odabrao najbolji nacin da resim svoje kontakte... Imas na App Store aplikaciju iDrive, skines je, registrujes, i uradis backup. Pre svake reinstalacije odradis backup na iDrive i kada zavrsis restore, skines ponovo tu aplikaciju i restorujes sve kontakte :)

Mada, iCloud bi trebao da ti odmah povrati sve kontakte....

roki
08-01-2012, 20:22
Nismo se razumeli. Na telefonu je bio 4.3.3. Podigao sam ga na 5.0.1 Ali kad sam upalio iTunes nije ni ponudio opciju da uradim restor backupa. Evo peti put pokusavam iz pocetka i sve isto. A imam sacuvan backup! Samo mi nudi opciju da namestim kao nov telefon. Jel zna neko kako da vratim taj backup u telefon?

roki
08-01-2012, 20:38
Pojavilo se samo od sebe restore from backup... A do malopre nije ga bilo nigde. Hvala u svakom slucaju :)

Sandi
08-01-2012, 20:49
Pa kad zavrsis restore i aktiviras telefon onda desni klik na njega i restore from backup. Nema veze sto sam ne nudi kad zavrsi restore pre aktivacije...

mobilnins
08-01-2012, 21:33
i ja sam imao istih problema. na simfree i na 3gs radi sasvim normalno restore from backup ali na ovim sto su "hacktivirai" jednostavno nema restore from backup

Sandi
08-01-2012, 21:49
To da li je haktiviran ili ne nema nikakve veze. Ako itunes napravi backup on ce biti tu dok ga ne obrisete na bilo koji nacin. (peske, reinstalacija win)