PDA

View Full Version : Iphone 4, sa 4.1 na 5.0 ili na 5.0.1 !! molim vas odgovor



somazvanica
05-01-2012, 13:44
pozdrav imam iphone 4 sa ios 4.1 nisam dirao os od kako sam ga kupio a kupio sam ima godinu i vse dana , na njemu je bb 2.10..

puno sam traziooo po forumu ali me odgovori i same teme dosta zbunjuju zapravo jednostavno nije mi jasno zasto ljudi sa ios 5 prelaze na 4.3... ako je ios 5 super i bolji zasto se cuvaju shsh... ako je sve to bolje .. i koji su problemi na ios 5 dali staviti 5.0.1 ili 5.0 ... sta najbolje radi otkljucan je gevay karticom.

ima li neki tutorial za unthrt... jailbrake i za taj SAM.. koji je redosled neki lep tutorila sa linkovima ja sam trazio ali teme na forumu su konfuzne puno i u svakoj temi imas u stvari sve .. ali kad pogledas nigde nista.


ja se zivinjavam pozdrav i hvala u napred

alen
05-01-2012, 14:10
vracali su se na 4.3.3 jer nije bilo jailbreka za 5,sad kad ima nema potrebe da se vraca.
imas ovdje dobar tutorijal za update bez podizanja bb,a ispod imaš i tutorijal za jailbreak:

http://www.omizio.com/jailbreak/kako-podici-iphone-na-ios-5-0-1-bez-podizanja-basebanda-da-bi-napravili-jailbreak-i-unlock/

somazvanica
05-01-2012, 14:23
A SAM? Sta sa time kada se to instalira...koliko sam ja razumeo to sluzi da se telefon otkljuca kada nemas orginal karticu.. Ali ti u redsnow imas ono hacktivate.. Pa cekiras to sta ti posle znaci da inastaliras taj SAM.. to me zanima..

mmilos82
05-01-2012, 14:28
Taj SAM ce ti popraviti push koji ne radi sa hacktivate kao i iMessage i FT ;)

edyman
05-01-2012, 14:29
kad nemas ''originalnu'' sim karticu, i izvrsis aktivaciju preko redsnowa/snowbreeze-a onda ti nece raditi push notifikacije, pa zato instaliras SAM da bi prvo deaktivirao telefon pa aktivirao sa SAM-om i push ti opet radi.