PDA

View Full Version : Problem sa iTunes-om



iSteve
03-01-2012, 10:34
Od skoro mi se pojavio problem sa iTunes-om. U pitanju je 64bit ver 10.5.2.11 za Win7.
Tacnije kada zatvorim iTunes i pokusam da ga ponovo otvorim ili se nista ne desava ili uspe da otvori ali u istom trenutku se zapuca i u Task manageru stoji kao Not responding.
Probao da reinstaliram ali ne pomaze. :( Tako da svaki put moram da restartujem komp kako bi ponovo usao u iTunes...Jel imao neko slican problem?

dado
03-01-2012, 12:46
Jesi li probavao da ga ugasiš u task manager-u pa da ga opet pokreneš?

iSteve
03-01-2012, 14:21
Jesam ali nista. Cak sam probao i da iskljucim itunes.exe iz processes-a u Task Manageru i opet se zakuca kad udjem. Tako da mu negine restart...

niki93t
03-01-2012, 16:35
I meni se ovo desava i to na dva kompa... Sada hocu na oba da odradim deautorize ali nemogu jer uvek zakuca...

Sandi
03-01-2012, 17:28
Uf... Ja zamalo da prolupam zbog takvog problema... Reinstalirao i itunes i sve vezano za apple na kompu, reinstalirao win i tek onda ukapirao da mi itunes blokira jer u library ima nesto zbog cega zakucava... Znaci resenje koje je meni pomoglo je sledece.

1. Obrisite sve vezano za apple sa racunara i itunes.
2. Obtisite sve sa C/music hard diska
3. Restartujte i instalirajte svez itunes i nemojte vracati stari library koji se nalazi u C/music

Mespatla
03-01-2012, 17:36
Meni se dešava ista stvar od poslednjeg update-a iTunesa, i problem "rešavam" tako što ne izlazim iz programa do isključivanja računara.

Sandi
03-01-2012, 17:40
^^^ Pa to nije resenje vec prilagodjavanje osnovnom problemu... Ovo sto sam napisao traje 10-ak min i koga nervira treba da pokusa.

iSteve
04-01-2012, 09:31
@Mespatla I meni je to pocelo od poslednjeg update-a, inace nikad mi se to nije desavalo

@Sandi Evo druze probao sam sve kako si napisao ali ponovo ista stvar. Ne znam stvarno do cega bi moglo biti? Dok recimo na laptopu na XP-u sljaka bez problema.

Sandi
04-01-2012, 10:24
Jesi siguran da si deinstalirao apsolutno sve vezano za apple? Bonjour, quick time,....?

iSteve
04-01-2012, 11:23
Evo konacno mi je uspelo. Sad sam bas sve obrisao (Apple applicatio support, mobile devices support, apple soft. update, Bonjour, iTunes, & Quick Time) i ponovo instalirao i proradilo je. Isprobao sam jedno 10 puta da otvorim/zatvorim iTunes i za sada radi kao sat :-)

Sandi
04-01-2012, 23:16
Drago mi je. I odmah sam napisao da je potrebno obrisati apsolutno sve vezano za apple pa onda raditi novu instalaciju.

iSteve
05-01-2012, 14:46
Znaci neverujem koji shit. Radio juce i danas se ponovo zapucava. Izludeo sam trazeci resenje po netu i video sam da se to dosta javlja ljudima ne samo za ovu zadnju verziju iTunesa nego i za ver9. Ali sam dosao do zakljucka da mu neki od fajlova ne odgovara koji je smesten u C:\Users\Music\iTunes
Jer kada se kreira novi Library bude sve ok, neko vreme..... I dalje ostajem bez odgovora
Better luck next time :)

miodrage
07-01-2012, 16:58
Nisam bas citao ovu temu, ali sam iz par postova shvatio o cemu se radi. I meni se ovo desava, i jednom (za sada) sam uspeo da resim tako sto sam iTunes pokrenuo na kompu as Admin.

iMorris
17-01-2012, 20:12
Imao isti problem. Resio sam ga ovako:

http://support.apple.com/kb/HT1923

chunga
18-01-2012, 22:08
I ja imam isti problem i ne mogu nikako da ga resim. Samo sto se kod mene desava da kada ga ugasim iz task manager i ponovo pokrenem on samo zakuca na iTunes prozoru i to je to. Nista se ne desava. I svaki put posle moram da restartujem kompjuter da bi mi proradilo. Popizdeo sam vise od ovog. To mi se od skoro pocelo da desava, pre nikad. >:( >:( >:(

edyman
18-01-2012, 23:33
isti problem! itunse pukne kad ga pokrenem(not responding), ako uspem da pokrenem i posle kad izadjem iz itunsea on ostaje u task menegeru, pa moram rucno da ga gasim! ponekad mi pomogne ako idem desni klik pa na run as administrator, ako to ne pomaze onda mora restart!

inace sem pratio uputsvta iznad, prvo sve ugasio u task manageru sve vezano za apple, zatim sve izbrisao sa kompa vezano za apple, restart, pa instal itunes, ne pomaze( kod mene)

nadam se da ce se ovo resiti, jer imam ovaj problem otkad sam na 10.5.2!

goranagf
18-01-2012, 23:42
Isti problem imam, definitivno je do iTunes-a, nadam se da ce uskoro neki update.

CJay
18-01-2012, 23:49
Ja sam upravo na jednom kompu to sredio tako sto sam napravio drugi user account, kao admin...prekopirao sve iz foldera iTunes (users/username/music...)od starog usera u isti taj folder na novom, pokrenuo iTunes i radio je normalno...win 7 je u pitanju...kopiranje sam odradio da mi ne obrise ono sto je vec na telefonu...a i morate da autorizujete tj. da se ulogujete na store pod tim nalogom...vredi pokusati...mozda pomogne...

dado
19-01-2012, 00:34
Same here :(
2 puta sam radio reinstall i opet nista, pratio sam i ovo uputstvo iznad ali dzaba, dobro su ga zeznuli sa ovom verzijom.

CJay
19-01-2012, 00:43
pih...ne znam u cemu je kvaka onda..meni je poslo za rukom...i to sam bas istestirao i sync i ostalo par puta...ko ce ga znati...a da treba update, stvarno treba...generalno je bagovita ova verzija na winu...

stefanc1987
19-01-2012, 03:03
isti problem na win xp sp3! ali dok ne izadje update samo cu da se prilagodjavam i cao...

Vuchetta
21-01-2012, 16:18
Problem je u APSDaemon.exe
Naime, ona se startuje sa iTunesom, i sluzi za wireless syncing, koji je jos uvek ocajan, i bagovit. Kada se u task manageru iskljuci APSDaemon.exe, iTunes bi trebalo dobro da radi. Bar je meni tako.

dado
21-01-2012, 20:15
Kod mene nije... I kada ga iskljucim opet ista stvar.

CJay
22-01-2012, 21:13
Jeste li pokusali da se diskonektujete sa interneta pa onda da pokrenete iTunes? Kad se pokrene, onda se naknadno nakacite na net opet. Juce sam opet na jednom kompu imao ovaj problem i izguglah da su pojedini ovako sredili...opet mi je upalilo...navodno se odmah po pokretanju, iTunes kaci na net da bi cekirao nesto (sta god to nesto bilo, zaboravio sam) i zbog toga zabode...inace, to juce mi se desilo sa najnovijom verzijom iTunesa na Win7, tako da update nije popravio stvari :/ Znam da nije najbolje, ali moze da posluzi dok ga ne srede...

M L A D E N
30-01-2012, 22:55
Molio bi pomoć, iPhone 3GS, 4.3.3, pokušavao sam restore, ništa, sad sam skonto da ja nemogu uopče u iTunese ući, ovo mi izbacuje stalno
Make sure your network settings are correct and your network connection is active, or try again later.
a napravio sam na fonu full reset i sad mi je ugašen, nemogu ga bez itunesa upalit naravno

5, 6 puta sam već deinstaliro i instaliro itunese i sve što sam našao vezano za apple (neznam dali sam našao sve programe), datoteke nisam dirao da nebi nešto još više zaje.
isto to mi izbaci i kad uđem u Apple Software Update i šta god da krenem kaže da nevalja. Pokušao sam isključit vatrozid, antivirusni, ali sve je radilo, nisam ništa mjenjo postavke ni u itunesima ni u kompu, svoju četvorku normalno spojio i odspojio i sad više neradi (naravno niti na jednom iphoneu)

bbrks
06-02-2012, 16:43
Ne znam da li ce da pomogne, ali meni jeste. Nije dovoljno da obrisete sve vezano za Apple softvare preko ad remove, morate i da iz registry baze rucno obrisete sve sto ima veze sa Aplleom. Kad sam to uradio, sve je propevalo.:)

zmajcek
11-03-2012, 16:29
ovaj novi update itunes je resio ovaj problem, barem kod mene na win7 64bit...