PDA

View Full Version : Messages problem



dusanparcomp
02-01-2012, 13:51
Problem je u tome shto kad mi stigne poruka od devojke ne pishe tachno vreme, nego ako je tipa stiglo u 2 ono ce da pishe da je stiglo u 3 i 3 minuta, toliko zuri! Dok mi je recimo telenor poslao poruku i pisalo je tachno vreme kad je poruka stigla. iPhone 4 5.0.1 untethered sa gevey-om i da radio je normalno dok ga nisam ugasio tj restartovao i posle toga zeza konstantno.

Pavle
02-01-2012, 14:23
pa uradi hard reset o5...mozda je samo bio neki bag...

SiMaaaa
02-01-2012, 17:27
Nije problem u iphone. Brat ima isti takav problem danas na samsung...

miodrage
03-01-2012, 09:52
Znam da je mojoj zeni na nekoj sugavoj Nokiji problem pravio TimeZone - treba da se stavi GMT+1, ponekad +2. E sad, pojma nemam gde se ovo na iPhjonu podesava, meni sve radi kao sat. Eventualno skini MarkThatMessage sa Cydie pa vidi kako ce to da radi. Ja to koristim vec koju godinu i radi besprekorno.

mob
03-01-2012, 10:49
Settings>General>International>Region Fotmat
Tu se podesava vrijeme automatski... Moguce da si stavio neku zemlju tipa Engleska...gdje je druga vremenska zona. Imas sve balkanske zemlje, pa pokusaj da stavis onu gdje se nalazis i provjeri.

Pavle
03-01-2012, 11:06
liku se to desava samo kad mu salje poruke devojka...ja sam mu poslao poruku i sve je bilo ok...

izvini dule ali morao sam da napisem...:)

dusanparcomp
03-01-2012, 15:39
Ma opushteno, nego ne znam shto svi na forumu misle da je neko glup ako nema status i da ne zna da namesti pip region format na pip "ajfonu"! Verovatno treba da se ima neka titula da te ne bi neko sa titulom smatrao za obichnog noob-a! Hvala dovidjenja.




mod edit :

Mislim da sam te vec opominjala za recnik,ako nisam ,onda RECNIK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


noob edit :

Nisi me opominjala!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!! (ja sam vishe ;))

Silence
03-01-2012, 16:10
Problem je u mrezama a ne u iphoneu.


Sent from my iPhone using Tapatalk.