PDA

View Full Version : Uparivanje PC-a i iP 4S



amilo
29-12-2011, 19:37
naime,nemogu da ih uparim da bih uradioiTunes Wi-Fi Sync
na telefonu u Wi-Fi-u vidi moj PC ali mi trazi pass za koji nemam pojma koji bi mogao da bude

amilo
03-01-2012, 20:45
Nemoze niko da pomogne ?


Sent from my iPad using Tapatalk HD

Gizmo967
03-01-2012, 20:49
Nisam imao tih problema ali probaj ako ti je Windows 7 u homegroup lozinku koju si dobio. Nju ti prikaze prilikom instalacije win7 ali joj mozes pristupiti i putem Control Panel / Connections / Homegroup..

Kapetan
03-01-2012, 21:31
naime,nemogu da ih uparim da bih uradioiTunes Wi-Fi Sync
na telefonu u Wi-Fi-u vidi moj PC ali mi trazi pass za koji nemam pojma koji bi mogao da bude

Cekaj, sta tacno ne mozes da uradis? iTunes ti ne vidi telefon?

U wifi podesavanjima telefona i ne treba da vidis svoj PC, samo wifi mrezu preko koje izlazis za internet. Kad upalis iTunes (poslednja verzija) bi trebalo da ti pokaze tvoj telefon pa onda da uradis Sync.

Fisherman
04-01-2012, 13:15
koliko znam mora da bude na punjacu telefon da bi radio iTunes wifi sync - iz nekog razloga, a cak i pise to u settings: "Automatically sync with iTunes on your computer when your iPhone is plugged in to power and connected to WiFi"

Goxy86
04-01-2012, 14:01
Ne mora da bude na punjacu sigurno... Kad si na wifi, pokreni itunes na kompu i ugledace ga... Malo sporije, ali radi sync i sve sto treba...

edyman
04-01-2012, 14:41
ne znam kako ovo radi, ali meni jedino onda radi sync preko wifia kad mi je ukljucen wifi, komp i i4 su mi na istim ruterom i moram da povezem telefon sa kompom, jedino onda dobijem opciju sync now, tj. nije sivo.

amilo
04-01-2012, 23:01
imam na PC-u Win 7 i iTunes nevidi telefon,odnosno na telefonu mi nije "sivo"dugme Sync Now i nemogu da ga sinhronizujem rucno
telefon je ukljucen na punjac

amilo
04-01-2012, 23:02
da,itunes new vidi telefon

Cekaj, sta tacno ne mozes da uradis? iTunes ti ne vidi telefon?

U wifi podesavanjima telefona i ne treba da vidis svoj PC, samo wifi mrezu preko koje izlazis za internet. Kad upalis iTunes (poslednja verzija) bi trebalo da ti pokaze tvoj telefon pa onda da uradis Sync.

Sandi
04-01-2012, 23:08
Prvo treba da zakacite telefon i pokrenete itunes, zatim kliknete na telefon u levoj paleti pa onda na summary skrolujete i cekirate wifi sync. Posle toga ce vam raditi sve ali imajte na umu da je to mnogo sporija varijanta nego kabl. I ne mora tel da bude ukljucen na punjac ali se podrazumeva da racunar i iphone budu na istoj wifi mrezi.

edyman
04-01-2012, 23:22
naravno da je cekirana ta opcija, i da koristim jedan ruter u kuci.....

amilo
04-01-2012, 23:37
daaaaaaa,sada radi
nije mi bilo cekirano
hvala !

Prvo treba da zakacite telefon i pokrenete itunes, zatim kliknete na telefon u levoj paleti pa onda na summary skrolujete i cekirate wifi sync. Posle toga ce vam raditi sve ali imajte na umu da je to mnogo sporija varijanta nego kabl. I ne mora tel da bude ukljucen na punjac ali se podrazumeva da racunar i iphone budu na istoj wifi mrezi.