PDA

View Full Version : YouTube problem na 3.0 ?



iphone-srbija
21-06-2009, 22:22
Jel vama radi YouTube nakon jailbreak-a na 3.0...

meni ne, a rekoshe da su popravljali you tube :-\

samo da vidim dal je i ovo samo kod mene :)

♠ ♣ ♦ ♥
21-06-2009, 22:24
kod mene radi...juce sam gledao neke video klipove...

BaneK
21-06-2009, 22:26
Meni radi savrseno YouTube al cydia me zeza a i iphone mi koci dok skrolujem!
Znaci sto se tice YouTube-a radi extra.

iphone-srbija
21-06-2009, 22:30
nemam pojma shta je ovom mom :)

a poucen awax-ovim iskustvom, frka mi na restore da ga stavim :)

♠ ♣ ♦ ♥
21-06-2009, 22:32
hehe nebi ti preporucio restore...

iphone-srbija
21-06-2009, 22:32
cak i iz safarija kad pokrenem neki youtube video, nece da radi... samo okrece Loading Movie i tako do besvesti

iMrawius
21-06-2009, 23:20
Meni radi,cool je sto su stavili Sign in :)

Nesha
21-06-2009, 23:22
I meni radi, koristio sam red snow na mac-u.

iphone-srbija
21-06-2009, 23:31
sve mi je radilo pre jailbreak-a...

da kazem da je fon simfree, aktiviran pre jailbreak-a

iPhoneSA
22-06-2009, 08:38
Meni super radi, gledao citav dan u subotu youtube, komentarisao, rate-ao, sign-in, sve radi, sad ne znam sta je u pitanju kod tebe niti mi je jasno ako je SIMFREE.....iskreno mislim da smijes uraditi restore al ne shift restore...bar smo tako konstatovali valjda vec nekoliko puta, al eto sve je to jedna vrsta rizika...:( nadam se da ces brzo to rijesiti...(jao mene pametujem tebi, al hajd...nema veze)

Pozzz

carlito
22-06-2009, 09:02
sve mi je radilo pre jailbreak-a...

da kazem da je fon simfree, aktiviran pre jailbreak-a


Ako je simfree mozes slobodno da uradis restore. Drugar ima jedan iz italije i sve je proslo kako treba, jos pre neki dan

iphone-srbija
22-06-2009, 23:07
resio sam bagove na svom 3.0 simfree iPhone-u 3G :)

jednostavno nije bilo sanse da youtube proradi posle redsn0w jailbreak-a.
2 puta sam radio restore, pa jailbreak i uvek isti bagovi

da napomenem, kod mene nije bio problem sa youtube-om zvani "can not connect..." (on se reshava nameshtanjem datuma i vremena u settings-u). moj problem je bio da ono loading vrti do u nedogled

reshenje: jailbreak preko custom .ipsw - PwnageTool koji radi na Mac platformama samo

posle pwnovanja sve radi savrseno!

pozdrav! ;)

byMaX
24-06-2009, 13:32
hehe nebi ti preporucio restore...


Što? Ja nisam išao na restore, nego na upgrade, ali oni na Clarified i preporučuju restore...



Evo kako sam rešio problem...

nisam hteo da uradim restore, jer mi je to mnogo posla (vraćanje svega traje 20 minuta, plus imaš da instaliraš 10 stvari iz Cydie, plus njeni apdejti, to smara...). Samo sam uradio ponovo redsnow. Nikakav restore niti cela procedura. Samo redsnow. U međuvremenu je izašao i 0.7.2 (ranije sam radio sa 0.7.1.). Pošto je redsnow valjda provalio da je sve ok, preskočio je dosta toga, tako da je uradio sve za jedan minut. Instalirao je samo stariju Cydiu preko nove, pa je ona opet našla svoj update i par sitnica, ali su sve njene instalacije ostale... kao i sve ostalo na telefonu. I YouTube je proradio, najnormalnije. Samo je bila poenta u boljoj jailbreak proceduri.
__________________