PDA

View Full Version : Zakljucavanje



Pittsburgh
21-06-2009, 14:38
Ono dugme za zakljucavanje mi je psotalo previse osetljivo od juce... Nekad mu se desava da ga posle zakljucavanja javi koa da li hocu da ga iskljucim(slide to power off)...E sad ne znam do cega moze da bude,verovatno se malo zaglavilo...Kako da ga odglavim,i dalje je pod grancijom,ali me smara da ga nosim(Touch je u pitanju) i da vracam stari originalni Firmware i misli mda cu previse cekati zbog banalne stvari...Jel zna neko kako da resim problem ili ako momci i z iphone-srbije to mogu da rese i oliko bi to bilo komplikovano i skupo?

iphone-srbija
21-06-2009, 14:43
ako je iPhone u pitanju mozemo da pogledamo... koji uredjaj imash?

Pittsburgh
21-06-2009, 14:56
iTouch 2G

iphone-srbija
21-06-2009, 17:57
radili smo i iPod Touch-eve, reshavali neke probleme uspesno ali za njih nemamo delove uopshte

najbolje probaj da "odglavis" to dugme nekako

Pittsburgh
21-06-2009, 19:31
A sta mislis o tome da odnesem u servis posto je pod garancijom? Jel dovoljno vratiti restore na fabricki ili ne da bi mi priznali garanciju?Znaci u iTunes sam odardio njihov restore,sve je automatski odradjeno...Jel mogu da izvale da je ranije bio jailbreak-ovan?

iphone-srbija
21-06-2009, 20:19
to ti je najbolje

samo udri restore i vrati im

Pittsburgh
22-06-2009, 15:58
Mogu da drzim clipove skinute sa youtube-a,zar ne- da bih mogao da dobijem garanciju?

Pittsburgh
25-06-2009, 16:36
Sto se mene tice ova tema moze da se zakljuca jer su mi uvazili garanciju i dobicu novi iTouch za dve nedelje...Rekli su mi da oni ne popravljaju,nego ako mi se uvazi reklamacija daju mi novi...Svaka cast...