PDA

View Full Version : Prebacivanje aplikacija



joker
25-12-2011, 12:35
Cao, interesuje me da li mogu da prebacim aplikacije koje su mi u telefonu na kompijuter kao instalaciju, da bih mogla posle da instaliram tj da prebacim na drugi iphone tu istu app? hvala:yes:

CJay
25-12-2011, 12:40
Mozes da uradis Transfer Purchases kad nakacis telefon na iTunes i on ce da ti prebaci sve aplikacije u iTunes Library, pa kasnije kad budes sinhronizovala novi telefon samo stikliras aplikacije koje hoces da instaliras...potrebno je da bude isti AppStore Account, naravno...

joker
25-12-2011, 12:54
Aha, a jel ce da mi se obrisu aplikacije kada budem moj telefon sinhronizovala? Jer treba da te app koje su na mom iphonu prebacim na drugi iphone. Moj je 3g, a taj drugi 3gs.. Znaci interesuje me, da li ce se obrisati app koje su trenutno na mom i na tom drugom kada budem orebacivala? hvala :)

CJay
25-12-2011, 16:47
Ako sad imas 3G i odradis transfer purchases on ce samo da ti prebaci te aplikacije u iTunes, nece da ih obrise sa telefona. Ako hoces da ih obrises onda ih obrisi jednu po jednu ili iskljuci u iTunesu da ti ih sinhronizuje...sto se tice 3GS-a, ako je na njemu razlicit iTunes Account od tvog na iTunes-u onda ce obrisati aplikacije sa njega...poenta price je da ne mozes da koristis dva ili vise accounta na jednom telefonu...aplikacija koju skines se vezuje za tvoj account i to je to...

joker
25-12-2011, 18:34
Taj transfer purchases mi je ustv itunes? A ovako, ja imam 3g, a moja drugarica 3gs, i ona je slucajno obrisala facebook, i sada nmz da ga skine posto joj je 3.1 softver.. E sada, a mi kada skidamo app iz app stora, onda mi koristimo isti mail i sifru, jel to znaci da je isi akaunt? I znaci ja prebacim prvo moje app, a kako da prebacim app na njen iphonu? Sad izvini, znam da dosadjujem..:D hvala ti

CJay
25-12-2011, 18:43
tako je...transfer purchases ides na iTunes-u, kliknes desni klik na telefon kad ga nakacis i imaces tu opciju...to ovako otprilike izgleda:

http://www.freedvdripper.net/image/tutorial/transfer-iphone-ipod-apps-to-itunes.jpg

ako sam dobro skontao, ti hoces sa svog kompa da prebacis na njen tu Facebook aplikaciju? Ako je tako, onda kliknes u iTunes-u na Apps, isto je sa strane, iznad imena telefona, nadjes tu Facebook app, kliknes desni klik na nju i Show In Windows Explorer. Otvorice ti prozor na lokaciji na kojoj se nalazi aplikacija, samo je iskopiras na neki fles, das njoj, ona ubaci fles kod sebe u komp, kopira tu aplikaciju na hard i 2x klikne na nju, sinhronizuje telefon i imace je instaliranu...

joker
02-01-2012, 17:03
Oke, hvala ti..Pokusacu ovih dana da to uradim.. Samo kada sinhronizujem njen telefon jer ce se izbrsati njene aplikacije, muzika i to? Posto je preinstalirala windows pa od tada nije prikljucivala fon? :D