PDA

View Full Version : Help, beo ekran:(



blue.angel
23-12-2011, 01:58
Malopre mi se izvuklo dugme za gasenje i ja pritisnem, gornji desni ugao kod zvucnika i ono se izbaci lepo kad pogledam ekran beo sa uspravnim plavim sitnim tankim linijicama, sve sam pokusavala i nece , zna li neko sta moze biti????

.stefan
23-12-2011, 02:07
Jel si odradila hard reset (drzi home i power dugmad zajedno dok se jabuka ne pojavi) ?

blue.angel
23-12-2011, 02:10
jesam , nazalost isto posle svega :( niti je pao nit je to bio jak stisak ne znam sta je moglo da se desi, a kad prevucem preko ekrana tamo gde je unlock cuje se i otkljucavanje i sve samo sto je beo sa linijicama :( mnogo sam se smorila

.stefan
23-12-2011, 02:11
Crko ti je LCD,mora da se menja...

Preporucujem ti iSrbija Servis u Beogradu

blue.angel
23-12-2011, 02:13
na koju foru je sad to crklo? kolko to otprilike kosta??

.stefan
23-12-2011, 02:18
Pa koliko mogu da primetim po tvom prvom postu,obzirom da se dugme izvuklo i nisi ga bas mazila i pazila...;)

A obzirom da je to iphone 3G,pretpostavljam da je sigurno oko 2,mozda i vise godine star...

Ne mora da znaci da je ovo razlog zbog kog je crkao ali je definitivno kap koja je prelila casu...

LCD konektor je na donjem delu telefona tako da iskljucujem mogucnost da je do toga...imas sve simptome LCD-a koji je izdahnuo...digitizer radi,cim se cuje slde,znaci samo LCD...

Ne znam sad tacno koliko servisi uzimaju za to,najbolje je da pozoves iSrbija servis i raspitas se,ali mogu ti odokativno reci oko 30-ak evra

blue.angel
23-12-2011, 02:22
sto je najgore mazila sam ga i pazila , cak i prejaku futrolu imam za njega , i retard drug mi juce kao pokusa da ga otvori zbog vibracije medjutim samo je odsrafio pokusao da otvori i zasrafio telefon, i sad ja vidim da mi goer kao da je odvojen i ja ga spojila i odeeee:DDD bas sam se iznervirala":)))) da sve se cule i slider i kad bih kuckala slova, :) star je godinu dana :))

.stefan
23-12-2011, 02:27
Nategao se sigurno LCD vise nego sto je trebalo...

Veruj mi,sigurno je star vise od godinu dana,iphone 3G je 2008.izasao....i da je pocetkom 2010.kupljen do sad bi vec otkucao 2 godine...no,to nije sad tema...

Naravoucenije si mislim izvukla i sama...Taman sad mozes i vibraciju u servisu da namestis,a drugu posaljes racun na kucnu adresu...;)

blue.angel
23-12-2011, 02:39
Rado ali u njegovim rukama je radio :D da proizveden je sigurno vise od god, al ja ga iamm god:D iz radnje hahah .... da sad cu morati da ga nosim panek ga srede celog:D

blue.angel
23-12-2011, 02:41
hvala na pomoci oko resavanja sta mu je:D