PDA

View Full Version : Wifi problem



djsp
21-12-2011, 11:30
Moj problem je sledeci,imam na poslu 2 wifi rutera i kuci 1 wifi ruter e sad problem je sledeci.Kod kuce nikada nisam imao problema sa konekcijom a na poslu imam.Problem se manifestuje da uopste ne mogu da se konektujem na wifi a i signal je dosta slab ali od kada sam instalirao wififofum program kada on stoji u pozadini wifi mi radi,i ne gubi konekciju iako je signal slab.Da li neko moze da mi objasni sta se desava i sta da uradim da mi wifi radi po defaultu(da ne palim wififofum)?

kurbla
21-12-2011, 12:33
probaj sa resetom rutera ili instaliranjem novog sw :)

technobuba
21-12-2011, 12:39
Ima divljih softwera u ruterima... Desavalo se sa Huawei modelima dosta puta to... Probaj restart ruter ili vidi u podesavanjima istog da nije limitirano nesto, br konekcije isl...

djsp
21-12-2011, 13:04
Posto su mi to ruteri na poslu nemam mogucnosti da resetujem ruter a i ostalim kolegama na poslu ruter radi na njihovim telefonima.Vrlo je moguce da su divlji sw u ruterima bas cu da se raspitam i koji su...Jedino ne mogu da razumem povezanost wififofum programa u pozadini sa konekcijom,kakve on ima veze sa odrzavanjem veze?

Goxy86
21-12-2011, 19:44
Ocigledno je taj wifi na poslu dosta slab ko sto kazes, iphone ima po defaultu neku granicu do koje vidi taj signal.... slabe signale ne vidi najjasnije... Tu ti pomaze wififofum da taj slab signal vidi jasnije nego default i zato ti tako sljaka... Wififofum vidi wifi mreze koje iphone ne vidi uopste...