PDA

View Full Version : E-mail sound problem



supersonic
19-12-2011, 08:54
Pozdrav, googlao sam i nasao nacin da promijenim e-mail sound. Usao sam u system, audio...blabla... I dosao do new-email.caf
Ubacio sam drugi fajl preimenovao ga i ovaj prethodno izbrisao. I sada uopste nece da mi bilo sta svira kada dobijem e-mail.

Onda slucajno se sjetim-pa konju, anyring ima tu opciju- i ja udjem dodijelim mu ton,respringujem ali opet uzalud.


Ima li neko neku ideju kako da baratam sa zvucima e-mail-a? U pitanju je 3GS 4.3.3.


Sent from my iPhone using Tapatalk

.stefan
19-12-2011, 09:54
Ne znam sto si se zezao i cackao sistemske fajlove kad si lepo mogao da napravis ton i preko ringtones-a ga syncujes,namestis i gotovo...mozda nisi permissions podesio kako treba...

Moj savet je da vratis stari caf file,batalis anyring i slicne programe koji znaju zestoko da zabaguju telefon i odradis varijantu sa ringtonovima

supersonic
19-12-2011, 10:52
potrebno je reci da kompjuter koji koristim nema mogucnost instalacije Itunes-a. NE zbog itunes-a vec zbog nekih drugih stvari - nebitno. Tako da ne mogu preko kompa nista da zavrsim. Drugo, nemam onaj originalni new-email.caf file zato jer sam ga obrisao, misleci da ce ako ga maknem proraditi. Sve sam radio preko iFile-a na telefonu. Anyring mi nikada nije zabagovao. A koristim ga jedno pola godine i sve je ok.


Tako, da ako ima kakvo rjesenje - ima - a ako ne - ko ga 'ebe... naci cu vec nekako nacin.

dzenopoljac
20-12-2011, 07:44
Potraži po netu originalni email ton pa ga vrati. Fina aplikacija za izmenu tonova je ToneFXs. Probaj pa vidi da li ti odgovara ;)

supersonic
21-12-2011, 16:48
Dzenopoljac tenk ju veri mač. Tone FX je rijesio problem.


Sent from my iPhone using Tapatalk

dzenopoljac
21-12-2011, 16:50
Ih, bre nema frke :)