PDA

View Full Version : iPhone 3G+FW 3.1.2, App Store više uopšte ne radi na iPhone 3G, 3.1.2



kriket
18-12-2011, 21:58
Do sada (u proteklih godinu dana) mi nije radio Update, nego sam morao da aplikacije preko Search nađem i kliknem Install. Sad ni tako više neće. Ne reaguje na kliktanje Free/Install itd. Pretpostavljam da ubuduće mogu samo preko iTunes da skidam/apdejtujem aplikacije. Buni me samo zašto Apple to zvanično ne objavi nego ovako, samo odjednom više ne radi...

App Store aplikacija mi ovako služi samo za pregledanje (browsing) aplikacija. Čak mi ni screenshotove više ne prikazuje - prazna mesta za thumbnails.

Eto - baš lepo, a ne vidim ni jedan razlog zašto to ne bi radilo kako treba.

Pavle
18-12-2011, 22:03
ne vidim ni ja razloga ali mislim da ti je tel zreo za restore...

kriket
18-12-2011, 22:27
Ma jok, kakav restore - to je softverski bag u App Store-u, a možda je i feature, ko će ga znati.

Čisto informativno, radio sam proletos restore nevezano za taj problem, i i dalje nije radio update iz App Store-a (znači kad kliknem Free, promeni se u Install, pa kliknem Install vrati se u Free - i tako u nedogled). Mogao sam da apdejtujem na način da pronađem tu aplikaciju preko Search i kliknem Install. Sad više ni tako ne mogu.

DinoBg
19-12-2011, 05:30
Jedino dizi na 4.x resices problem, dosta ljudi se zali po netu izgleda apple hoce da suzbije starije uredjaje...

kriket
21-12-2011, 02:43
Apple je navodno ispravio bug, prema Engadget-u. Ostaje još da proverim da li sada radi.

http://www.engadget.com/2011/12/20/apple-fixes-app-store-bug-on-ios-3-1-3-devices-you-can-hold-off/?m=false

P.S. Sad čak radi i update, što pre ovoga nije radilo.

martin75
25-12-2011, 16:14
Bag... Ne znam sta da ti kazem, vazno je da sad radi :vb_happy: