PDA

View Full Version : pomoc oko iphone 3g



Zvonko
18-12-2011, 17:24
pozdrav pre svega svima koji procitaju post

imam problema sa mojim iphone3g telefonom u zadnje vreme sve vise koci ios je 4.2.1 i sve vise i vise blokira koci baguje izbacuje pri pokretanju applikacija sad nemogu da skinem nista ni sa cydie kaze da mi je neki kljuc istekao pretpostavljam da bih treba dici sitem ponovo citao sam kako se to radi sve sam spremio ali u zadnjem momentu sam shvatio da mi je phone non sim free potrebna su mi uputstva i pomoc kakvih profesionalaca ja sam ipak pocetnik imam tel nesto vise od mesec dana izludi me ovo stekanje izmedju ostalog baterija mi jedva drzi dan ako ga ne korisim mnogo i kad ukljucim wifi nestaje u roku sat vremena koristenja :( molim pomoc

unapred hvala

kakosuper
19-12-2011, 11:21
Imas u sekciji tehnike 3g upustvo kako da odradid ponovnu instalaciju ios-a.
A to ti je baterija slaba to je normalno jer je taj mob star minimum dva godine i ko zna koliko ciklusa ima baterija.
Pogledaj u cidiji cim je otvoris dal imas neke shsh sacuvane pa ako imas vrati na neki 3.x radice ti dosta brze i verovatno ce i baterija malo vise da traje.


TapaTalk zakon!!!

technobuba
19-12-2011, 11:54
Imas tu custom 4.1 skini, aktiviraj SAMOM i baterija ce biti ok kao i sam ios... Radice ti sve ;)