PDA

View Full Version : Vista ne prepoznaje iphone 3g 16gb jb ios 4.2.1 nakon restore-a:(((



sveta
10-12-2011, 11:47
Imam veliki problem,tacnije do sada je sve radilo ok i nakon restore-a Vista vise nece da prepozna iphone,tj. prepozna ga ali kao PRENOSNI UREDJAJ (komp mi je na flamanskom pa sam preveo bukvalno),googlam vec mesec dana i sve zivo sam probao ali nista nije dalo rezultate!!!
Molim vas ako neko ima ideju o cemu je rec da mi pomogne,posto sam postao ocajan,a i zakucan posto nista ne mogu da radim!:-\
Hvala unapred!!!

Byakuya
10-12-2011, 12:26
Pokusaj da instaliras/reinstaliras itunes...

sveta
10-12-2011, 15:52
Vec sam to radio ali mi je bilo cudno kada sam ponovo instalirao itunes tu su opet bile i pesme i sve aplikacije koje sam imao i ranije,pa mi je to bilo malo sumnjivo posto mi je nekako logicno da se brisanjem itunes-sa brise i sadrzaj!
Mada ne kosta me nista probacu ponovo,hvala u svakom slucaju!!!

.stefan
10-12-2011, 21:45
Najiskrenini moguci savet: Batali tu Vistu i instaliraj Windows 7,svanuce ti...u svakom smislu,najbolje moguce resenje...sacuvaj samo My Music zbog itunes-a i cepaj...;)

sveta
14-12-2011, 11:44
Hvala ti puno vec duze vreme nameravam to da uradim ali nikako da nadjem dobar crack w7,imas li mozda neku ideju neki torent link odakle bi mogao da skinem?
Ako ovde nije dozvoljeno posalji mi na pp!
Hvala unapred!!!