PDA

View Full Version : digitajzer-da li ga menjati komplet ili....?



pbojan
08-12-2011, 22:48
Na 3g mi ne radi digitajzer u sredisnjem horizontalnom delu sirine otprilike 0.5 cm ali me nervira sto proradi petnestak minuta u toku dana pa ponovo zabaguje,ponekad se desi (ali retko) da komplet zakoci pa tek posto ga nekoliko puta zakljucam i otkljucam on proradi pa me interesuje da li menjati ceo digitajzer ili pokusati nesto drugo.UNAPRED ZAHVALAN NA POMOCI

m1ral3m
08-12-2011, 23:14
Ja mislim da ti je najbolje da narucis preko ebay-a touch sa "srednjim" drzacem (middle frame) jer je puno lakse i bolje za montazu nego da samo touch narucis. Probao sam obje varijante na 3gs-u.
Razlika u cijeni sa i bez je 2-3$.
Ja sam platio 10$ za 3gs.

Zvonko
27-12-2011, 22:51
pozz pre svega imam problem sa mojim ip3g juce mi je ispao sa visine od pola metra na plocice srecom displej citav staklo citavo sam mi ne radi leva strana tj prvi red ikonica sa leve strane je li to problem do digitajzera ili do cega je?

martin75
29-12-2011, 14:27
Tako je, digitajzer ti je otisao, LCD ti samo prikazuje sliku, dok digitajzer reaguje na dodir prstiju...

Zvonko
31-12-2011, 18:51
Tako je, digitajzer ti je otisao, LCD ti samo prikazuje sliku, dok digitajzer reaguje na dodir prstiju...
gde bih mogao da nabavim taj digitajzer i koja je cena helpppppp telefon je stvarno glup bez funkcija poruke kad pisem vrtim ga ko krsni kolac :) samo u krug i ne radi mi kad pricam na tel ne gasi se svetlo kad ga podignem PS. koja je cena digitajzera

martin75
04-01-2012, 21:38
Uh, ne bih ti ja to tacno znao, mislim da je oko 3000 digitajzer, uzmi ga u iPhone Srbija servisu ... :D